אודות

חברת ש.מ אשרות נוסדה בשנת 1987. לחברת ש.מ אשרות 4 סניפים בארץ, כאשר הסניף הראשי נמצא בתל אביב, ושאר הסניפים בירושלים וחיפה. חברת ש.מ אשרות מספקת שירותים לסוכני נסיעות כמו כן גם ללקוחות עסקיים ופרטיים המבקשים אשרות לכל חלקי העולם.

החברה עוסקת ב:
  • טיפול בבקשת אשרת שהייה ליעדים אשר ישראלים ובעלי דרכונים זרים זקוקים לאשרת כניסה.
  • משלוח דרכונים לכל חלקי הארץ בעזרת שליחים, מוניות מיוחדות וחברת אביב שיגור.
לחברת "ש.מ אשרות" 25 שנות ניסיון בטיפול ובמתן שירות אמין ומקצועי באשרות ובדרכונים. החברה נותנת שרות לסוכני נסיעות, ליותר מ 100 חברות הייטק וחברות עסקיות, משרדי תעשייה, הגנה, אל-על, ושאר משרדי הממשלה. לאחרונה חברת "ש.מ אשרות ויזה סנטר בע"מ" זכתה במכרז שגרירות הודו, מה שהפך אותה לספקית בלעדית שעובדת מול השגרירות ההודית במתן והנפקת אשרות למחזיקי דרכון ישראלי ודרכונים זרים, בכל סוגי האשרות.

כמו כן מומחית ובלעדית בטיפול עבור כל סוגי האשרות לאוסטרליה ומדינות חבר העמים. בנוסף לכך אצלנו תוכלו לקבל הסבר מדויק לאלו מכם שצריכים אשרות לאנגולה ושאר מדינות אפריקה ע"י צוות מסור, מיומן ומקצועי. החברה עובדת בצמוד עם כל הקונסוליות הזרות וביחסי עבודה טובים עם נציגים וספקי אשרות אשר לא מיוצגות בישראל כגון: וייטנאם, מרוקו, קובה ועוד.
חברת "ש.מ אשרות" מתחייבת ללקוחות החברה במתן שירות אמין, יעיל ובשמירה על סודיות מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון עם האשרה המבוקשת, כמובן בצמוד לימי העבודה הנדרשים של קונסוליות השונות בטיפול בדרכון. בנוסף, החברה מתעדכנת בתקנות השונות ובשינויים באופן רציף עם הקונסוליות בכל פרק זמן נתון על מנת לתת ללקוחות החברה את המידע האמין והמדויק ביותר.

בחברה ישנה מחלקת שליחויות בה עובדים 10 שליחים, שנותנים שרות משלוחים גם באיסוף וגם בפיזור דרכונים מהסוכנים / חברות ואליהם בחזרה בתום הטיפול בדרכון. באתר אינטרנט שלנו יש פירוט רחב על כל סוגי האשרות אשר ניתן להוציא דרכינו, טפסים ונהלים של הגשת אשרות מול הקונסוליות השונות. כמו כן ניתן ורצוי להיעזר באתר עם קוד משתמש אישי שניתן לכל סוכן / חברה על מנת לבדוק סטטוסים של דרכונים שנמצאים בטיפול בקונסוליה, בתהליך הוצאת האשרה. כל המידע שלקוחות החברה רואים באתר מעודכן על בסיס יומי ישירות דרך מערכת האשרות של חברתנו.

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ