הארכת תוקף ויזה לחו"ל

הארכת תוקף ויזה לחו"ל 


עד לא מזמן הנפיקה ארצות הברית ויזות לכל החיים אך כיום השתנתה המדיניות הזו ובעקבותיה אנחנו מוצאים גם את השינוי בכל המדינות כאשר ויזת תייר לארה"ב הינו בתוקף מקסימלי של 10 שנים בלבד. כאשר פג התוקף של הוויזה יש לחדש אותה ולהצטייד בוויזה חדשה ואין כל אפשרות להיכנס בלעדיה אל המדינה הזרה.

ישנם מקרים אשר בהם ניתנה הוויזה לפרק זמן קצר ומוגבל ואם בעל הוויזה מחליט או נאלץ בגלל כל סיבה שהיא לשנות או לדחות את מועד ההגעה למדינה הזרה ובינתיים חלף לו המועד האחרון אשר בו הוויזה בתוקף ולו יהיה זה ביום אחד בלבד – הרי שבעל הוויזה ייאלץ להתארגן בוויזה חדשה. הארכת תוקף ויזה לחו"ל אם כן זהו צורך חשוב שבא לידי ביטוי במקרים רבים וחשוב להכיר את ההליך ואת אופן הארכת תוקף ויזה לחו"ל.

דרכון שפג תוקף – מה דינו?
כאשר הדרכון פג תוקף אזי הוויזה המופיעה בו שעדיין בתוקף – נשארת רלוונטית. מה עושים במקרה כזה? יש להגיע אל המדינה עם שני הדרכונים – הדרכון שפג תוקפו אשר בו מוטבעת הוויזה וכן זה העדכני. חשוב מאוד להקפיד ולשים לב כי שני הדרכונים שייכים לאותה המדינה על מנת שהוויזה אכן תהיה תקפה.

גנבו לי את הוויזה – מה אני עושה?
במקרים אשר בהם אבדה הוויזה או שהיא נגנבה חובה לעדכן באופן מידי את השגרירות של אותה המדינה גם כאשר אין לנו צורך כרגע בוויזה. כמו כן חשוב לגשת אל תחנת המשטרה ולדווח על האובדן או הגניבה של הוויזה.   

במקרה של השחתת הוויזה הרי שאין מנוס מחזרה על כל התהליך של הוצאת ויזה. לא תמיד הבקשה להוצאת הוויזה תאושר אם זה בגלל שינויים בנסיבות או במדיניות של רשויות ההגירה של אותה המדינה אשר אליה מבוקשת הוויזה.

הארכת תוקף ויזה לחו"ל עם ש.מ. אשרות
חברת ש.מ. אשרות הינה חברה וותיקה אשר נוסדה בשנת 1987. לחברה ארבעה סניפים ברחבי הארץ. תל אביב – סניף ראשי, ירושלים, חיפה ובאר שבע. זה אומר שכמעט כל ישראלי יכול לקבל מענה נגיש ונוח באחד מסניפי החברה וליהנות מיחס אישי ומקצועי בכל מקרה או צורך של  הארכת תוקף ויזה לחו"ל.

הארכת תוקף ויזה להודו
בתקופה האחרונה זכתה החברה במכרז של שגרירות הודו עובדה שמאפשרת לה להיות הספקית הבלעדית העובדת מול השגרירות ההודית בהנפקה ובמתן אשרות לאזרחים המחזיקים דרכונים ישראלים כמו גם דרכונים זרים.

חברת ש.מ. אשרות מסייעת בכל מה שקשור לתחום הארכת תוקף ויזה לחוץ לארץ, הארכת תוקף ויזה לסין הארכת תוקף ויזה להודו ועוד מדינות רבות בעולם, יחד עם שאר השירותים הנלווים.

הארכת תוקף ויזה לחוץ לארץ, הארכת תוקף ויזה לסין או להודו או לכל מדינה אחרת כמעט – רק עם חברת ש.מ. אשרות!

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ