הגשת בקשה לויזה לארה"ב

הגשת בקשה לויזה לארה"ב


ארצות הברית שינתה מאוד את המדיניות שלה בנוגע לתיירים ולמהגרים. למעשה השינוי החל כבר לפני עשרים שנה לערך אך מה שגרם להקפדה יתירה על הנהלים אלו אירועי ה-11 בספטמבר המפורסמים. אלו גרמו לכל העולם ובייחוד לארצות הברית להגביר את הערנות ולהקפיד הרבה יותר על כל תייר המבקש לבקר באזור בכדי למנוע את האסון הבא. אז אולי עבורנו  הגשת בקשה לויזה לארה"ב או הגשת בקשה להארכת הוויזה שכבר הייתה לנו כרוכה באי נוחות ובטרחה רבה – אך עלינו לקבל את כל אלו בהבנה כאשר למעשה הם נועדו להגן על תושבי ארצות הברית וגם עלינו. אז אל מי נפנה לצורך הגשת בקשה לויזה לארה"ב?

הגשת בקשה לויזה לארה"ב – רק אצל חברה אמינה ומנוסה
כאשר אנחנו מעוניינים להגיש בקשה לויזה לארה"ב וגם כאשר מדובר במדינות אחרות ברחבי העולם כמו הגשת בקשה לויזה להודו, לסין, לקנדה, לאוסטרליה או לכל מקום אחר בעולם – מומלץ כי נפנה אל חברה מנוסה הקיימת ופועלת בשוק מזה זמן. חברה כזו תדע לספק לנו מענה מושלם ומהיר מתוך הניסיון שלה בשטח. לא כדאי לפנות עבור הגשת בקשה לויזה לחו"ל אל חברות שאינן מוכרות ולא ממש בטוח שהן תדענה להתנהל עם הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ באופן הראוי הנכון. אז איך נדע אל מי לפנות? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! חברת ש.מ. אשרות היא הכתובת הטובה ביותר אשר תסדר עבורנו את כל מה שצריך לשם כך!

חברת ש.מ. אשרות – נעים להכיר!
החברה הינה חברה וותיקה ומוכרת בארץ מזה כעשרים שנה כאשר בכל אותם השנים היא הספיקה לצבור ניסיון רב במתן אשרות והנפקת וויזות עבור חברות ועסקים חשובים בארץ. משרדי ממשלה רבים נהנו משירותיה, חברות הייטק שונות ועוד רבים אחרים. החברה מעניקה שירות ללקוחותיה בפריסה ארצית כאשר סניפיה נמצאים בערים מרכזיות בישראל. המשרד הראשי נמצא בעיר תל אביב וסניפים נוספים מעניקים שירות לציבור בירושלים, באר שבע וחיפה.

הגשת בקשה לויזה לארה"ב, הגשת בקשה לויזה להודו וכל הגשת בקשה לויזה לחו"ל באמצעות החברה של ש.מ. אשרות יכולה להתבצע בעזרת שירות שליחים שהחברה מספקת. 10 שליחים שעובדים עם החברה מספקים את השירות עבור חברות וסוכנים בכל הארץ. השליחים אוספים את הדרכונים מהם וגם מחזירים אותם בתום הטיפול בדרכונים.

הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ על ידי חברת ש.מ. אשרות כוללת את כל סוגי האשרות. ישנה האשרה לארצות הברית אך ישנם גם האשרות למדינות כמו הודו, שרק לאחרונה זכתה החברה במכרז שלהם מטעם שגרירות הודו. ישנן כל סוגי האשרות לאוסטרליה כמו גם למדינות באזור אפריקה. החברה עובדת גם בצמוד לקונסוליות זרות והיא נמצאת ביחסי עבודה עם ספקי אשרות ועם נציגים שאינם מיוצגים בישראל כמו מרוקו וייטנאם קובה ועוד.

פנו אל המומחים ותוכלו להיות רגועים.

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-532
 
דוא"ל
info@smvisa.co.il

כתובת

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 
 

ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ