הזמנת ויזה לקנדה

הזמנת ויזה לקנדה


עד לפני תקופה קצרה ידענו כי ישראלים לא זקוקים לוויזה לצורך כניסה לקנדה. אך מתחילת שנת 2016 השתנו הנהלים וגם אנחנו נדרשים להציג אישורים מתאימים כאשר אנחנו רוצים לבוא בשעריה של קנדה.
 
איך מתבצע ההליך של הזמנת ויזה לקנדה? על כך במאמר שלפניכם.
העולם שלנו חווה שינויים מטלטלים במיוחד בשנים האחרונות. ארגוני הטרור העולמיים זקפו ראש והם מעמידים את כולנו כולל כל המדינות בעולם מול אתגרים לא פשוטים הדורשים התגוננות וערנות מתמדת. בכדי למנוע את כניסתם של גורמים עוינים או גורמים בלתי רצויים אל תוך גבולותיה של קנדה מגבילים הרשויות הקנדיים את הכניסה אל מדינתם כאשר נדרש מכל ישראלי להציג אישור מתאים. מדובר למעשה באישור שמאפשר עבור תושבי מדינות שבעצם פטורות מהנפקת ויזה עבור השהייה בקנדה- לבקר במדינה ולשהות בה. אז למעשה אתם פטורים מהצורך של הזמנת ויזה לקנדה אך ללא האישורים המתאימים שהם מהווים כעין ויזה – אשרת שהות במקום – לא תוכלו לבוא בשעריה.
 
הזמנת ויזה לקנדה – איך מפיקים את האישור הדרוש?
אזרחים אשר למדינת המוצא שלהם ישנם קשרים דיפלומטיים טובים עם קנדה יכולים ליהנות מביקור בקנדה תוך הצגת הדרכון שלהם. כך למשל יוכל כל אזרח ישראלי לבקר בקנדה תוך הצגת הדרכון הישראלי שלו. אך מלבד הדרכון חובה להציג גם כן אישור מיוחד אשר אותו מנפיקים במערכת מיוחדת, מערכת אשר אותה הפיקו רשויות ההגירה בקנדה. מערכת זו אחראית על הנפקת האישורים אשר אלו מצליחים למנוע את כניסתם של גורמים בלתי רצויים לאזור. כך ניתן לשלוט הרבה יותר על כך שלא יחדרו למקום גורמים עוינים כמו לדוגמא פעילים מארגוני הטרור העולמי השואפים לזרוע הרס והרג בעולם. כמו כן מסייעת המערכת במניעה של הגירה בלתי חוקית וכך היא למעשה שולטת על האוכלוסייה שבאה להתגורר במדינה.
 
הארכת תוקף ויזה לקנדה היא למעשה הארכת תוקף האישור כך שניתן יהיה להמשיך ולהגיע לקנדה או להאריך את השהות בה. איך מנפיקים את האישור לביקור ושהייה בקנדה?
  • הזמנת ויזה לקנדה דורשת דרכון ישראלי. המערכת המנפיקה את האישורים היא מערכת חדישה אשר מאפשרת למחזיק בדרכון כזה לבצע את ההליך בקלות וביעילות כאשר תוך זמן קצר האישור מונפק.
  • הנפקת האישור כמו גם הארכת תוקף ויזה לקנדה כרוך בתשלום אגרה סמלי העומד על סך 150 ₪ ויש לשלם אותו מראש.
  • האישור שיופק תקף בדרך כלל לחמש שנים מיום ההנפקה או לחילופין עד לתאריך הנקוב עליו.
  • האישור מאפשר לאזרח המחזיק בו לשהות בקנדה למשך תקופה של שלושה חודשים ועד חצי שנה.
חברת ש.מ. אשרות מסייעת בהנפקת וויזות למדינות שונות ברחבי העולם. אישורים לקנדה,  הנפקת ויזה לאוסטרליה, הנפקת ויזה לארה"ב ועוד.
 
רוצים לצאת לחו"ל? זקוקים לאישור שהייה בקנדה או הנפקת ויזה לאוסטרליה, הנפקת ויזה לארה"ב או לכל מקום אחר בעולם? פנו אל ש.מ. אשרות. מובטח לכם שירות יעיל ואמין!
 

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ