חידוש ויזה לאוסטרליה

חידוש ויזה לאוסטרליה


מתחשק לכם לבקר באוסטרליה? רוצים לחפש שם עבודה? ללמוד שם? מתברר שלא כל כך פשוט לקבל ויזה לאוסטרליה. גם אם ביקרתם שם בעבר והייתה לכם ויזה אך תוקפה כבר פג זה מכבר – יהיה עליכם שוב לבצע חידוש ויזה לאוסטרליה שזה למעשה ממש כמו הנפקה של ויזה חדשה. איך מנפיקים ויזה לאוסטרליה? האם אפשר לבצע את כל התהליך לבד? מה הסיכויים לקבל ויזה כזו? על כך ועוד ננסה לענות במאמר שלפנינו.

חידוש ויזה לאוסטרליה – אתם לא יכולים לעשות את זה לבד
דבר ראשון חשוב לדעת כי אין אפשרות לאדם הפרטי להגיש בקשה לוויזה בשגרירות האוסטרלית. גם אם קרה שמול שגרירויות של מדינות אחרות כן הסתדרתם לבד – זה עדיין לא אומר שכך יהיה עם שגרירות אוסטרליה. כדי לקבל את הוויזה הנכספת יהיה עליכם להיעזר בחברה מקצועית שתייעץ לכם ותכוון אתכם באופן הגשת הבקשה.

חידוש ויזה לאוסטרליה – מי יעזור לנו?
למעשה לא תוכלו להיעזר בכל חברה המציעה עזרה בהנפקת ויזות היות ואין הרבה חברות שמתנהלות מול השגרירות האוסטרלית. למעשה ישנן כיום רק שתי חברות בישראל שהן זכייניות בלעדיות בשגרירות האוסטרלית. 

אנחנו כאן כדי לספר לכם על חברת ש.מ. אשרות. החברה הזכיינית הטובה ביותר שתלווה אתכם בהנפקה של הוויזה לאוסטרליה.

חידוש ויזה לאוסטרליה – צריך להזדרז!
לקראת שנת הכספים האוסטרלית 2017-2018  שהחלה בראשון ליולי צפתה שגרירות אוסטרליה ביקוש גבוה וחסרת תקדים לקבלת אשרות עבודה ואשרות טיול באוסטרליה. למעשה עם השנים הביקוש גובר ועולה מה שהוביל את חברת ש.מ. אשרות למסקנה כי 'כל הקודם זוכה' מסיבה זו הוכרז כי תהיה מכסה של 500 בקשות לוויזה שיאושרו. כך שמי שאכן הזדרז זכה לאחוז בידיו את הוויזה הנכספת.

חידוש ויזה באינטרנט
חברת ש.מ. אשרות מאפשרת לבצע את התהליך של חידוש הוויזה באמצעות רשת האינטרנט. ניתן למלא את הטפסים המתאימים לוויזה הדרושה ולהעביר אותה אל החברה. לא מדובר בתהליך מסובך כך שאם עובדים לפי הכללים וממלאים את הטופס הדרוש הרי שהעניין יוכל להתקדם במהירות וביעילות. כך ניתן היום לבצע גם חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט כמו גם לכל מקום אחר בעולם.

חידוש ויזה לחו"ל – מלאו את הטפסים הנכונים
חידוש ויזה לחוץ לארץ כרוך בראש ובראשונה במילוי של הטופס הנכון. ישנן הטופס המיוחד לתייר המבקש לצאת לחוץ לארץ למטרות בילוי ופנאי, חופשה או ביקור משפחה וחברים. יש את הטופס לוויזת ביקור עסקים. הוא מיועד עבור כל מי שמבקש לבקר באוסטרליה לצרכי עסקים. ישנה גם ויזת מעבר שנדרש עבורה מילוי של טופס מיוחד. ישנה ויזת עבודה זמנית או ויזת לימודים ועבודה ובקיצור – הדיוק חשוב כאן כדי להצליח בהליך.

חברת ש.מ. אשרות לצדכם בעת חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט. לצורך חידוש ויזה לחו"ל לכל מקום שרק תחפצו. צרו קשר ותיהנו משירות ויחס אישי!
 

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ