לחדש ויזה לארה"ב

חידוש ויזה לארצות הברית

נראה כי כל ישראלי חפץ לבקר ולו פעם אחת בחייו - בארצות הברית. להכיר את ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות... לבדוק האם הכסף גדל שם על העצים... ובכלל לראות עולם. יש כאלה שיורדים לארצות הברית כדי ללמוד ולרכוש השכלה גבוהה באחד ממוסדות הלימוד הנחשבים והנחשקים ויש כאלה שמגיעים למקום כדי לחפש עבודה ולהתפרנס. אלו וגם אלו זקוקים לצורך כך לאשרת שהייה בארצות הברית.
 
ויזה היא אשרה המאפשרת כניסה לארה”ב למטרות שונות והיא תקפה לפרק זמן מוגבל. חידוש ויזה לארה”ב נדרש כאשר פג תוקפה של הויזה הקיימת.

הויזה היא למעשה אישור מיוחד המונפק בתוך הדרכון שלכם. בויזה מופיעה תמונתכם וכלל הפרטים העדכניים לגבי הויזה – אורכה, מתי פג תוקפה, מתי הונפקה, מה היא מותירה לכם לעשות מבחינה חוקית בתוך ארה”ב ועוד.
 
חשוב לציין כי חידוש ויזה לארה"ב דורש כמעט את אותו התהליך בדיוק כמו הנפקה של ויזה חדשה וחשוב לדעת אל מי לפנות ואיך להתנהל בכדי שהוויזה תונפק במהירות האפשרית ותאפשר לנו לבצע את התכניות שלנו בהתאם ללוח הזמנים הרצוי מבחינתנו.
 
למה זה בעצם כל כך מורכב?
אז ככה... לפני לא הרבה מאוד שנים היה די פשוט להגיע לאמריקה. כמעט כל אחד יכול היה לקבל ויזה כאשר הויזה הזו הייתה תקפה לכל החיים. אך כידוע העולם שלנו שינה את פניו באופן דרמטי למדי בשנים האחרונות כאשר הטרור העולמי הצליח להגיע ולהכות במקומות רבים ושונים בעולם ולצד הבעיה של ההגירה הבלתי חוקית הרי שנקבעו כללים חדשים בעולם וכיום אין לנו אפשרות לטייל ולעבור ממדינה למדינה בקלות כפי שהיה בעבר.
 
 
מתי תצטרכו לחדש ויזה לארה"ב?
מכיוון שתוקף הויזה לא מתחדש מיד כאשר תוקפה פג, הרי שחידוש הויזה דומה לתהליך הוצאת ויזה חדשה לכל דבר. כלומר: ההחלטה על חידוש הוויזה שלכם נתונה בידי שלטונות ההגירה של ארה"ב ועל אף שכבר קיבלתם ויזה לארה"ב בעבר, יתכן מאוד ששלטונות ההגירה לא יעניקו לכם שוב ויזה.

במידה ויש לכם ויזה לארה"ב בדרכון שפג תוקפו, אך היא עדיין איננה פגת תוקף, עליכם להוציא דרכון חדש במשרד הפנים, אך בד בבד, לשמור את הדרכון הישן המכיל את הויזה לארה"ב שעדיין תקפה.

במידה ותטוסו לארה"ב, תדרשו להביא הן את הדרכון החדש שלכם והן את הדרכון שפג תוקפו יחד עם הויזה. אם יש לכם ויזה תקפה לארה"ב, אך הדרכון שלכם אבד, הרי שהויזה שלכם איננה תקפה עוד. גם אם הדרכון שלכם הושחת או נגנב ובו הייתה ויזה לארצות הברית, היא כבר לא בעלת תוקף. ובמקרה שכזה תדרשו לחדש את הויזה.
 

חידוש ויזה לארה"ב תהליך:

עליכם למלא את טופס DS160, אותו תמצאו באתר השגרירות, לשלם תשלום אגרה העומד על סך 160$, ולבסוף לקבוע ולהגיע לראיון בשגרירות תל-אביב או בקונסוליה בירושלים.

בשנת 2015 יצאה בשגרירות תכנית חדשה המעניקה חידוש ויזה ללא ראיון, מה שפוטר אתכם מהרבה כאבי ראש ומהצורך להגיע לשגרירות ולעמוד שעות בתור לראיון. כדי להיות זכאים ל”הטבה” הזו, עליכם לענות בכמה תנאים:
 
●        הויזה שלכם צריכה להיות עדיין תקפה או שתוקפה פג ב-12 החודשים האחרונים
●        הויזה הקודמת לא הונפקה לפני שנת 2008
●        בעת הנפקת הויזה הקודמת, גילכם עלה על 14
 
נעזרים באנשי מקצוע:
אז נכון שניתן לנסות להוציא ויזה לקנדה, או לחדש ויזה לארה"ב ובכלל להוציא ויזה לכל מדינה אחרת – באופן אישי. אך לא תמיד יהיה זה חכם לעשות זאת. החברות המנוסות מכירות את ההתנהלות מול כל השגרירויות והם אלו שידעו לייעץ לנו וללוות אותנו במהלך כל הפרוצדורה. ישנם טפסים רלוונטיים לכל מדינה אותם יהיה עלינו למלא ובמקרה הצורך בראיון אותו יש לעבור בקונסוליה כאשר אנחנו מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב. בקיצור – ההליך יהיה הרבה יותר ברור ופשוט אם נבחר להיעזר באנשי המקצוע שבאמת יודעים מה צריך לעשות.
 
חברת ש.מ. אשרות – החברה המקצועית והמנוסה ביותר: כדי לחדש ויזה לארה"ב אחרות, כדי כדאי לפנות אל חברת ש.מ. אשרות. החברה תסייע לכם לחדש את הויזה במהירות ללא עיכובים מיותרים.

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ