לחדש ויזה לארה"ב

לחדש ויזה לארה"ב


נראה כי כל ישראלי חפץ לבקר ולו פעם אחת בחייו - בארצות הברית. להכיר את ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות... לבדוק האם הכסף גדל שם על העצים... ובכלל לראות עולם. יש כאלה שיורדים לארצות הברית כדי ללמוד ולרכוש השכלה גבוהה באחת ממוסדות הלימוד הנחשבים והנחשקים ויש כאלה שמגיעים למקום כדי לחפש עבודה ולהתפרנס. אלו וגם אלו וגם אלו זקוקים לצורך כך לאשרת שהייה בארצות הברית. 

כדאי לציין כי גם לחדש ויזה לארה"ב דורש את אותו התהליך בדיוק כמו הנפקה של ויזה חדשה וחשוב לדעת אל מי לפנות ואיך להתנהל בכדי שהוויזה תונפק במהירות האפשרית ותאפשר לנו לבצע את התכניות שלנו בהתאם ללוח הזמנים הרצוי מבחינתנו.

לחדש ויזה לארה"ב – איך עושים את זה?
אז הבנו כי הנפקה כמו גם חידוש וויזה זהו תהליך זהה. למה זה בעצם כל כך מורכב?

אז ככה... לפני לא הרבה מאוד שנים היה די פשוט להגיע לאמריקה. כל אחד כמעט יכול היה לקבל ויזה כאשר הוויזה הזו הייתה תקפה לכל החיים. אך כידוע העולם שלנו שינה את פניו באופן דרמטי למדי בשנים האחרונות כאשר הטרור העולמי הצליח להגיע ולהכות במקומות רבים ושונים בעולם ולצד הבעיה של ההגירה הבלתי חוקית הרי שנקבעו כללים חדשים בעולם וכיום אין לנו אפשרות לטייל ולעבור ממדינה למדינה בקלות כפי שהיה בעבר.

לחדש ויזה לארה"ב זה אומר לעבור את הבדיקה והמבחן של השגרירות שתוודא כי אין כל מניעה שנגיע לבקר בתוך גבולות המדינה שלה וניתן לאפשר לנו את הדבר ללא בעיה.

נעזרים באנשי מקצוע
אז נכון שניתן לנסות להוציא ויזה לקנדה, לחדש ויזה לאוסטרליה ובכלל להוציא ויזה לחוץ לארץ לחלק מהמדינות לפחות – באופן אישי. אך לא תמיד יהיה זה חכם לעשות זאת. החברות המנוסות מכירות את ההתנהלות מול כל השגרירויות והם אלו שידעו לייעץ לנו וללוות אותנו במהלך כל הפרוצדורה. ישנם הטפסים הרלוונטיים לכל מדינה אותם יהיה עלינו למלא ויש את הריאיון שאותו יש לעבור בקונסוליה כאשר אנחנו מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב. בקיצור – ההליך יהיה הרבה יותר ברור ומופשט אם נבחר להיעזר במי שבאמת יודע מה צריך לעשות.

חברת ש.מ. אשרות – החברה המקצועית והמנוסה ביותר
כדי להוציא ויזה לקנדה שזהו בעצם אישור כניסה לקנדה בשונה מוויזות רגילות למדינות אחרות, כמו גם כדי לחדש ויזה לאוסטרליה, כדאי לפנות אל חברת ש.מ. אשרות. החברה שתסייע לנו לקבל את הוויזה במהירות ללא עיכובים מיותרים.

אם הזכרנו את אוסטרליה –חשוב לציין כי דווקא מול השגרירות האוסטרלית אין לנו אפשרות להתנהל בעצמינו ורק שתי חברות הן בעלות זכיינות למתן אשרות בשגרירות האוסטרלית. ש.מ. אשרות היא אחת מהן! 

 זכרו כי כדי להוציא ויזה לחוץ לארץ פונים אל ש.מ. אשרות. שערי העולם ייפתחו בפנינו...
 

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון
072-33-80-532
 
דוא"ל
info@smvisa.co.il

כתובת

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 
 

ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ