מהיום מהיר יותר, קל יותר

ויזה אונליין בשיטת CHECK OUT של ויזה סנטר לשלל יעדים

כל מה שנותר לכם ללחוץ, לבחור יעד ולהמריא

מהיום מהיר יותר, קל יותר

ויזה אונליין בשיטת CHECK OUT של ויזה סנטר לשלל יעדים

כל מה שנותר לכם ללחוץ, לבחור יעד ולהמריא

אודות

חברת ש.מ אשרות נוסדה בשנת 1987. לחברת ש.מ אשרות 3 סניפים: סניף מרכזי בתל אביב, סניף בירושלים ובחיפה. חברת ש.מ אשרות מספקת שירותים לסוכני נסיעות כמו כן גם ללקוחות עסקיים ופרטיים המבקשים אשרות לכל חלקי העולם.

החברה עוסקת ב:

  • טיפול בבקשת אשרת שהייה ליעדים אשר ישראלים ובעלי דרכונים זרים זקוקים לאשרת כניסה.
  • משלוח דרכונים לכל חלקי הארץ בעזרת שליחים וחברת UPS

לחברת "ש.מ אשרות" מעל ל-35 שנות ניסיון בטיפול ובמתן שירות אמין ומקצועי באשרות. החברה נותנת שרות לסוכני נסיעות, ליותר מ 100 חברות הייטק וחברות עסקיות, משרדי תעשייה, הגנה, אל-על, ושאר משרדי הממשלה.חברת ש.מ. אשרות הינה הזכיינית הבלעדית של שגרירות הודו (בהנפקת אשרות מעל 3 חודשי שהייה בדרכון) כמו כן מומחית וספק מורשה מטעם הקונסוליה האוסטרלית והקונסוליה של רוסיה.

 

כמו כן מומחית ובלעדית בטיפול עבור כל סוגי האשרות לאוסטרליה ומדינות חבר העמים. בנוסף לכך אצלנו תוכלו לקבל הסבר מדויק לאלו מכם שצריכים אשרות לאנגולה ושאר מדינות אפריקה ע"י צוות מסור, מיומן ומקצועי. החברה עובדת בצמוד עם כל הקונסוליות הזרות וביחסי עבודה טובים עם נציגים וספקי אשרות אשר לא מיוצגות בישראל כגון: וייטנאם, מרוקו, קובה ועוד.

חברת "ש.מ אשרות" מתחייבת ללקוחות החברה במתן שירות אמין, יעיל ובשמירה על סודיות מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון עם האשרה המבוקשת, כמובן בצמוד לימי העבודה הנדרשים של קונסוליות השונות בטיפול בדרכון. בנוסף, החברה מתעדכנת בתקנות השונות ובשינויים באופן רציף עם הקונסוליות בכל פרק זמן נתון על מנת לתת ללקוחות החברה את המידע האמין והמדויק ביותר.

בחברה ישנה מחלקת שליחויות בה עובדים 5 שליחים, שנותנים שרות משלוחים גם באיסוף וגם בפיזור דרכונים מהסוכנים / חברות ואליהם בחזרה בתום הטיפול בדרכון. באתר אינטרנט שלנו יש פירוט רחב על כל סוגי האשרות אשר ניתן להוציא דרכינו, טפסים ונהלים של הגשת אשרות מול הקונסוליות השונות. כמו כן ניתן ורצוי להיעזר באתר עם קוד משתמש אישי שניתן לכל סוכן / חברה על מנת לבדוק סטטוסים של דרכונים שנמצאים בטיפול בקונסוליה, בתהליך הוצאת האשרה. כל המידע שלקוחות החברה רואים באתר מעודכן על בסיס יומי ישירות דרך מערכת האשרות של חברתנו.