צרכים עזרה? חייגו עכשיו 077-8050100 או השאירו פרטים בטופס הבא:

ש.מ. אשרות

קבלת אזרחות אמריקאית בראש שקט

מי אנחנו?

לחברת ויזה סנטר (ש.מ אשרות) 35 שנות נסיון ומוניטין בהוצאת ויזות לארה"ב ויעדים נוספים בעולם.
*לאחרונה הרחבנו את שירותינו גם לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים, הורים, אחים, קטינים ועוד.. השירות כולל בין היתר, הוראות ייעוץ וליווי עד לקבלת האזרחות.
בנוסף ניתן להוציא או לחדש דרכינו דרכון אמריקאי, כמו כן שירות דחוף SOS.

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לטפל בכל בקשה בצורה מהירה, ידריכו וילוו אתכם באופן יעיל, צמוד ואישי בשלבים  השונים עד להשלמת התהליך בהצלחה.

* שרותי האזרחות מבוצעים בשיתוף פעולה עם חברת AmericanDocs

השירותים שלנו:

אזרחות אמריקאית לילדים – דרך ההורים

אזרחות אמריקאית לילדים – דרך הסבא

פטור מאגרה – במסגרת בקשה לאזרחות דרך חוק הסבא

הוצאה וחידוש דרכון אמריקאי

יש לנו ניסיון רב בנבכי הבירוקרטיה האמריקאית.
ונוכל להדריך אתכם בדיוק איזה מסמכים אתם צרכים להגיש, מתי להגיש ובאיזה סניף להגיש.
אנו יודעים איך להמציא את המסמכים הנחוצים ממגוון מקורות, לשם הוכחת זכאותכם לאזרחות אמריקאית.

אנחנו לרשותכם לאורך כל הדרך, מייעצים, מכוונים ומדריכים איתכם עד לקבלת האזרחות.

מה אומרים עלינו?

טיפול מהיר
שליחת בקשה לאזרחות תוך 24 שעות

תוך פרק זמן של עד 24 שעות מהרגע ששלחתם לנו את כל המסמכים הנדרשים, נגיש את בקשתכם לאזרחות למשרדי ההגירה. זמן קצר לאחר מכן, תקבלו את מועד הראיון שלכם.

ש.מ. אשרות

מה חשוב לדעת?

כיצד ניתן להשיג אזרחות אמריקאית לילדים?

במידה והורה אחד מהורי הילד הינו אזרח אמריקאי ששהה בארה"ב 5 שנים (כשלפחות שנתיים מתוכן כשהיה מעל לגיל 14), יהיה זכאי הילד לקבלת אזרחות אמריקאית בשגרירות ארה"ב בישראל. במסגרת הליך זה, זכאי הילד לאזרחות ללא קשר לגילו. אנשי המקצוע של ש. מ אשרות ילוו אתכם לאורך כל התהליך, ממילוי הטפסים הרלוונטיים הנדרשים, דרך השגת ההוכחות הנדרשות במסגרת הבקשה וקביעת התור לראיון בשגרירות ועד להשגת האזרחות.

איך ניתן להשיג אזרחות אמריקאית – דרך חוק הסבא?

גם אם אתם ההורים לא שהיתם בארה"ב 5 שנים, במידה ויש לכם אזרחות אמריקאית עדיין תוכלו להעניק לילדיכם אזרחות זו, וזאת במסגרת חוק הסבא. חוק זה תקף במקרים בהם הסבא או הסבתא הינם אזרחי ארה"ב, ושהו בה לפחות 5 שנים (כשלפחות שנתיים מתוכן כשהיה מעל לגיל 14). במסגרת חוק זה ניתן להעניק אזרחות לילד עד היותו בן 18. במסגרת הליך זה, קבלת האזרחות מתבצעת לאחר ראיון במשרדי ההגירה בארצות הברית.

אילו מסמכים עלי להגיש לצורך קבלת אזרחות אמריקאית?

עבור קבלת אזרחות תתבקשו להוכיח שהות של 5 שנים בארה"ב (כשלפחות שנתיים מתוכם מעל גיל 14). הוכחת השהות הינה דרך תעודות סיום ביה"ס, תיכון, או לימודים אקדמיים, מסמכים רלוונטיים ממקום העבודה, אישור על שרות בצבא ארה"ב, אישור מה Social Security האמריקאי על עבודה בארה"ב, אישורים רפואיים וכיו"ב. בנוסף תתבקשו לספק תעודות לידה, תעודות נישואין, דרכון אמריקאי. במידה ומסמכים אלו כתובים בעברית, נציגנו יוכלו לסייע בתרגום המסמכים לאנגלית.

איך אוכל לקבל פטור מאגרת בקשה לאזרחות?

במידה והינכם עומדים בקריטוריונים הקשורים לגובה ההכנסה השנתית שלכם, תוכלו להגיש בקשה לפטור מאגרה. בקשה זו תלווה בהוכחות רשמיות לגובה הכנסתכם. אנשי המקצוע של ש. מ אשרות ידריכו אתכם לגבי ההוכחות הנדרשות ויגישו את הבקשה עבורכם.

מהם השלבים בתהליך קבלת האזרחות?

איסוף המסמכים
כדי להוכיח את שהותו של הסבא/סבתא בארה"ב, תצטרכו לאסוף כל מסמך רשמי המוכיח זאת. במידה ומסמכים אלו כתובים בעברית, נציגנו יוכלו לסייע בתרגום המסמכים לאנגלית.

מילוי הבקשה
אנו נמלא עבורך את הטפסים הרלוונטיים, וכן את טופס הבקשה לפטור מאגרה (במידה והינכם זכאים לכך).

שליחת הבקשה
אנו נשלח את המסמכים לארה"ב אל המשרד בו הינכם מעוניינים לקבוע את הראיון. בנוסף, אנו נעזור לכם להשיג ראיון בלוח הזמנים הנוח לכם.

תיאום תאריך לראיון
לאחר בדיקת המסמכים על ידי המשרד, ובמידה וכל המסמכים תקינים, וההוכחות הנדרשות מספקות את המשרד, תזומנו לראיון בתאריך המסוכם.

הבן / בת שלי מעל לגיל 18, האם ניתן לקבל עבורו אזרחות?

במקרה כזה, תעמודנה בפניכם שתי דרכים אפשריות - במקרים בהם שני ההורים הם בעלי אזרחות אמריקאית – יהיה די להוכיח כי אחד מהם שהה שנה בארה"ב. במקרים בהם רק אחד מההורים הינו אזרח ארה"ב – הוא ידרש להוכיח ששהה בארה"ב 5 שנים (כשלפחות שנתיים מתוכן כשהיה מעל לגיל 14)

אני מעוניין לקבל את הדרכון האמריקאי הראשון שלי, איך אני עושה זאת?

במידה ואתה אזרח אמריקאי, כדי לקבל דרכון אמריקאי ראשון יש לקבוע תור בשגרירות האמריקאית, וכן להכין את טופס הבקשה ואת ההוכחות הנדרשות. אגרת בקשה ממשלית לדרכון חדש הינה 145$. בנוסף, יש להצטייד בתמונות פספורט. במידה והמבקש מתחת לגיל 18, עליו להתייצב לתור בשגרירות יחד עם שני הוריו.

אנו בש. מ אשרות נלווה אתכם לאורך התהליך, נסביר לכם אילו מסמכים להמציא, נכין עבורכם את הבקשה, נקבע לכם את התור ונלווה אתכם עד לקבלת הדרכון.

איך אני יכול לחדש דרכון אמריקאי?

במידה ולא עברה שנה מפקיעת תוקף הדרכון הקודם, לשם חידוש דרכון אמריקאי לא נדרשת התייצבות בשגרירות, וניתן להגיש לעשות זאת גם בדואר.
אנו נכין עבורכם את הבקשה, נשלח אותה בדואר, ונדאג לכך שתקבלו את הדרכון החדש עד לפתח ביתכם. עלות האגרה הממשלתית לחידוש דרכון אמריקאי הינה 110$ דולר, שישולמו בצ'ק בנקאי דולרי בלבד.

במידה ועברה יותר משנה מפקיעת תוקף הדרכון הקודם, תידרשו לקבוע תור להתייצבות בשגרירות ולהביא איתכם את טופס בקשת חידוש הדרכון. אגרת הבקשה הממשלית לחידוש דרכון אמריקאי הינה 145$. בנוסף, יש להצטייד בתמונות פספורט, ובדרכון הקודם.
אנו בש. מ אשרות נלווה אתכם לאורך התהליך, נסביר לכם אילו מסמכים להמציא, נכין עבורכם את הבקשה, במידה ותידרשו, נקבע לכם את התור ונלווה אתכם עד לקבלת הדרכון המחודש.

אילו מסמכים צריך כדי להשיג דרכון אמריקאי או לחדש דרכון קיים?

כדי לקבל דרכון אמריקאי בפעם הראשונה, נדרשות הוכחות לזכאותו של המבקש לדרכון, למשל תעודת לידה ישראלית, תעודות קונסולריות רלוונטיות, תעודת נישואין במידת הצורך ועוד. בנוסף, על המבקש להגיש את טופס הבקשה לדרכון חדש. במידה ותרצו לחדש דרכון ישן, תתבקשו להביא את הדרכון האמריקאי הישן, להגיש את טופס הבקשה לחידוש דרכון, יחד עם תמונות פספורט. בנוסף, יש לקבוע תור בשגרירות.

אנו נלווה אתכם בשלבי הבקשה לדרכון, נסביר לכם אילו מסמכים תתבקשו לספק, ונעזור לכם בכל התהליך עד לקבלת הדרכון.

בתקופה מאתגרת זו של מגיפת הקורונה, ישנו אתגר רב במציאת מועד פנוי לתור בשגרירות. חברתינו תוכל לעזור לכם במציאת תור בשגרירות בקלות יתירה, בנוסף לליווי צמוד בכל תהליך השגת הדרכון.

מדוע כדאי לכם להיעזר בשירות המקצועי של ש.מ. אשרות?

בטח כבר הבנתם עד כאן שקבלת אזרחות אמריקאית הינו תהליך מורכב המצריך מעורבות של אנשי מקצוע בעלי נסיון, וכי ארה"ב מתייחסת לתהליכים האלה בכובד ראש,
הדרך הטובה, היעילה והנכונה ביותר עבורכם לממש את זכאותכם לאזרחות אמריקאית, היא להשתמש בשירותיו של גוף מקצועי ומנוסה. ב"ש. מ אשרות" יסייעו לכם לאורך כל הדרך, ידריכו אתכם בכל אחד מהתהליכים, ויעמדו לצידכם על מנת לוודא שהכל יתנהל כשורה, ותקבלו לידיכם את המסמך המיוחל בדרך המהירה, היעילה והנכונה ביותר.

כל הזכויות שמורות 2021 © ש.מ אשרות בע"מ - ויזה סנטר

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן