ויזה לארה"ב

סוגי ויזות / מידע כללי

book, book, reading

ויזה לארה"ב מידע כללי

ויזה סנטר דואגת לכם במקצועיות, אמינות ושירות אישי ואדיב כבר מעל 30 שנה לוויזות לארצות הברית ועוד מגוון ארצות.
אנו מספקים שירותים לחברות הייטק, חברות עסקיות, משרדי בטחון ותעשייה, אל על ועוד מגוון משרדים ותעשיות.

בשלושת הסניפים שלנו שפרוסים ברחבי הארץ בתל אביב, ירושלים וחיפה אנו מעניקים טיפול בבקשת אשרות שהייה ליעדים שישראלים ובעלי דרכונים זרים זקוקים לאשרת כניסה ובמשלוח דרכונים לכלל חלקי הארץ בעזרת שליחים מוניות מיוחדות וחברת אביב שיגור.

אנו מתחייבים לספק שירות אמין יעיל ושמירה על סודיות מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון עם האשרה המבוקשת בצמוד לימי העבודה של הקונסוליות השונות בטיפול בדרכון.


סוגי הוויזות הקיימים לארה"ב
בהוצאת ויזה לארה"ב יש להגדיר תחילה את מטרת הנסיעה עסקים, תיירות, טיפול בריאותי, ביקור משפחתי, עבודה ועוד, ובהתאם לזה להגיש את המסמכים הנדרשים.
בויזה סנטר אנחנו מטפלים בכל סוגי הויזות ומדריכים אתכם מה יש לעשות, ואלו מסמכים עליכם להגיש על מנת לקבל בהצלחה ובמהירות את הויזה המבוקשת.

ישנם שני סוגי ויזה בסיסיים:
ויזה זמנית (Nonimmigrant visa) - ויזה המיועדת לביקורים לצורך תיירות, עסקים, עבודה או לימודים.
ויזת הגירה (Immigrant visa) - ויזה המיועדת לכל מי שמתכוון לחיות בארצות הברית בקביעות וללא הגבלת זמן.

ויזות B למבקרים:
ויזת ה-nonimmigrant השכיחה ביותר היא ויזת ה B-1 / B-2, שידועה גם כ"ויזה לאורחים זמניים לצורך עסקים או בילוי". המבקשים יקבלו  ויזת B-1 (אורח זמני לצורך עסקים) או B-2 (אורח זמני לצורך בילוי) במידה ויספקו סיבה ספציפית ומשכנעת.

ויזות K לארוסים ובני זוג
על אף שוויזות אלו מונפקות לאנשים בעלי כוונות להגר לצמיתות לארצות הברית, הן עדיין באופן טכני מסווגות כוויזות nonimmigrant (זמניות). אזרחי ארצות הברית יכולים לעתור ל-USCIS לבקשת ויזה זמנית לארוסים/ות שלהם, בני/ות זוגם ו/או ילדים אשר נמצאים בחסות הארוס/בן הזוג.

ויזות F לסטודנטים
ויזות אלו מיועדים עבור סטודנטים במוסדות אקדמאים, לצורך הגשת בקשה יש להירשם תחילה למוסד לימודים המוכר במערכת ה-SEVIC, ולאחר קבלת טופס i-20 ממוסד הלימודים יש להמשיך בהגשת הבקשה הויזה, העותרים לויזה זו יצטרכו להוכיח בראיון שיש באפשרותם לממן את הלימודים ואת שהותם בארצות הברית.
בנוסף קיימים עוד סוגים רבים ופחות נפוצים של ויזות לארה"ב.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טופס בקשת ויזה אלקטרונית

quill3, quill, feather, write, blog, edit

מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון : 
072-33-80-532

דוא"ל: 
info@smvisa.co.il

כתובת :

דרויאנוב 5 ת"א, קומה 14

פרטי התקשרות

 

 


ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע"מ