דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

ויזה לארה"ב חידוש

ויזה לארה"ב חידוש לאחר שפג התוקף של הויזה דורש למעשה ביצוע מחדש של כל התהליכים ממש כמו בהנפקה הראשונה של הויזה. מה שאומר שיש למלא את כל הטפסים הרלוונטיים, קביעת ריאיון בקונסוליה האמריקאית כאשר רק אחריה יתקבל או לא יתקבל האישור המיוחל.

חידוש ויזה לארה"ב יעשה בעזרת אנשי מקצוע אשר יסייעו לעבור את כל ההליך באופן הרבה יותר מהיר והרבה יותר בטוח ונוח. איך מבצעים בפועל ויזה לארה"ב חידוש ואל מי צריך לפנות- כל זה במאמר כאן.

ויזה לארה"ב חידוש בעזרת חברה מקצועית

כאשר אנחנו מתכוונים למלא טופס מתאים לויזה לארה"ב שיאפשר לנו לקבל את הויזה המיוחלת, מומלץ מאד כי ניעזר בליווי מקצועי של חברה כדי לקבל ויזה לארצות הברית כמו גם לארצות אירופה השונות כאשר יש בידינו דרכון מתאים- דרכון אמריקאי או דרכון אירופאי, אזי באמצעות הליווי של צוות מנוסה נוכל לקבל יותר מהר את הויזה המתאימה הדרושה לנו.

חידוש הויזה לארה"ב- מדוע צריך זאת?

בעבר הייתה הויזה האמריקאית – ויזה לכל החיים. אדם שהחזיק בויזה כזו ידע כי שעריה של ארצות הברית פתוחות בפניו לתמיד. כיום השתנתה מאד המדיניות כאשר רשויות ההגירה אינם מאפשרים יותר את הדבר וגם ההנפקה של ויזה חדשה כרוכה בבדיקה מעמיקה מצד הקונסוליה האמריקאית אשר אליה יש לפנות בעת הגשת הבקשה לויזה. רק לאחר שיבחנו הסיבות והמטרות של הנסיעה יונפק האישור המיוחד והויזה תינתן למבקש.

ויזה לארה"ב תוקף מוגבל

גם כאשר קבלתם את הויזה חשוב שתדעו כי היא מוגבלת ואתם חייבים לשים לב לכך. לא תוכלו לשהות ולו יום אחד נוסף בשטח ארצות הברית כאשר הויזה שלכם כבר איננה בתוקף.

ויזה לארה"ב טופס לסטודנטים

צעירים רבים חפצים ללמוד ולרכוש השכלה גבוהה באוניברסיטאות הנחשבות הנמצאות בארצות הברית. עבורם ישנו גם כן מסלול מיוחד להנפקה של הויזה. בדרך כלל הם יצטרכו להוכיח כי הם שולטים בשפה האנגלית כמו כן עליהם להתקבל לאחד ממוסדות הלימוד בארה"ב לפני שיגשו לקבל את הויזה. יהי עליהם להגיש את תעודת השחרור שלהם מהצבא או לחילופים את תעודת הפטור שברשותם, תלושי משכורת ועוד. עליהם לדווח מה התכניות העתידיות שלהם לאחר הלימודים ומה בדעתם ללמוד.

כדי לסדר ויזה לארה"ב דרכון אירופאי או בכדי להסדיר ויזה לארה"ב תוקף שפג- כדאי מאד לפנות לחברה מקצועית. חברה שתסייע בסידור כל הפרוצדורה באופן מהיר, יעיל וקל.

ש.מ. אשרות היא הכתובת הטובה ביותר לכל אזרח החפץ לבקר במדינות שונות ברחבי העולם.

ש.מ. אשרות הינה חברה מנוסה בתחום כאשר לקוחות כבר נהנו ונהנים כל העת משירותיה.

 

 

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן