דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הגשת בקשה לויזה לארה”ב

ארצות הברית שינתה מאוד את המדיניות שלה בנוגע לתיירים ולמהגרים. למעשה השינוי החל כבר לפני עשרים שנה לערך אך מה שגרם להקפדה יתירה על הנהלים אלו אירועי ה-11 בספטמבר המפורסמים. אלו גרמו לכל העולם ובייחוד לארצות הברית להגביר את הערנות ולהקפיד הרבה יותר על כל תייר המבקש לבקר באזור בכדי למנוע את האסון הבא. אז אולי עבורנו הגשת בקשה לויזה לארה”ב או הגשת בקשה להארכת הוויזה שכבר הייתה לנו כרוכה באי נוחות ובטרחה רבה – אך עלינו לקבל את כל אלו בהבנה כאשר למעשה הם נועדו להגן על תושבי ארצות הברית וגם עלינו. אז אל מי נפנה לצורך הגשת בקשה לויזה לארה”ב?

הגשת בקשה לויזה לארה”ב – רק אצל חברה אמינה ומנוסה
כאשר אנחנו מעוניינים להגיש בקשה לויזה לארה”ב וגם כאשר מדובר במדינות אחרות ברחבי העולם כמו הגשת בקשה לויזה להודו, לסין, לקנדה, לאוסטרליה או לכל מקום אחר בעולם – מומלץ כי נפנה אל חברה מנוסה הקיימת ופועלת בשוק מזה זמן. חברה כזו תדע לספק לנו מענה מושלם ומהיר מתוך הניסיון שלה בשטח. לא כדאי לפנות עבור הגשת בקשה לויזה לחו”ל אל חברות שאינן מוכרות ולא ממש בטוח שהן תדענה להתנהל עם הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ באופן הראוי הנכון. אז איך נדע אל מי לפנות? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! חברת ש.מ. אשרות היא הכתובת הטובה ביותר אשר תסדר עבורנו את כל מה שצריך לשם כך!

בקשת ויזה לארה”ב ללא הליך ראיון אישי למי מתאים הליך זה

  • תהליך זה מתאים למי שהוויזה האחרונה שלו הונפקה החל מתאריך 1.1.2008 וניתנה לו שהיה מעל גיל 14.
  • מי שתוקף הוויזה האחרונה שלו נגמר בשנה האחרונה..
  • ​מי שהוויזה האחרונה שלו עדיין בתוקף.

דרישות להליך זה

  • טופס בקשה 160-DS בעברית
  • דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ועם שני דפים ריקים.
  • במידה והשגרירות תצטרך מסמכים נוספים, היא תבקש מהלקוח פגישת המשך או השלמת מסמכים דרך המייל. בכל שלב בתהליך השגרירות רשאית לזמן את הלקוח לראיון באופן ישיר.

לעוד מידע למי מתאים הליך זה ודרישות נוספות לחצו כאן

בקשת ויזה לארה”ב דרישות לקביעת ריאיון
על מנת להגיע לריאיון לצורך קבלת ויזה לארה”ב יש צורך להגיע עם המסמכים הבאים

  • צילום דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ועם שני דפים ריקים
  • טופס בקשה DS-160 בעברית
  • צילום ויזה אחרונה בהנחה ויש
  • צילום דרכון זר במידה ויש. מבוגרים וילדים – ילדים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 80, אינם צריכים לגשת לראיון בשגרירות בכדי להנפיק ויזה לארה”ב. הליך ללא ראיון הוא הליך פשוט יותר, בו יש צורך בשליחת את הדרישות הכתובות מטה בלבד.

חברת ש.מ. אשרות – נעים להכיר!
החברה הינה חברה וותיקה ומוכרת בארץ מזה כשלושים שנה כאשר בכל אותם השנים היא הספיקה לצבור ניסיון רב במתן אשרות והנפקת וויזות עבור חברות ועסקים חשובים בארץ. משרדי ממשלה רבים נהנו משירותיה, חברות הייטק שונות ועוד רבים אחרים. החברה מעניקה שירות ללקוחותיה בפריסה ארצית כאשר סניפיה נמצאים בערים מרכזיות בישראל. המשרד הראשי נמצא בעיר תל אביב וסניפים נוספים מעניקים שירות לציבור בירושלים, באר שבע וחיפה.

בשלושת הסניפים שלנו שפרוסים בתל-אביב, ירושלים וחיפה אנחנו עוסקים בטיפול בבקשת אשרת שהייה ליעדים אשר ישראלים ובעלי דרכונים זרים זקוקים לאשרת כניסה ובמשלוח דרכונים לכל חלקי הארץ בעזרת שליחים, מוניות מיוחדות וחברת אביב שיגור.

אנחנו מחויבים לשירות אמין, יעיל ובשמירה על סודיות מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון עם האשרה המבוקשת, בצמוד לימי העבודה הנדרשים של קונסוליות השונות בטיפול בדרכון.

בנוסף, החברה מתעדכנת בתקנות השונות ובשינויים באופן רציף עם הקונסוליות בכל פרק זמן נתון על מנת לתת ללקוחות החברה את המידע האמין והמדויק ביותר.

הגשת בקשה לויזה לארה”ב, הגשת בקשה לויזה לארה”ב וכל הגשת בקשה לויזה לחו”ל באמצעות החברה של ש.מ. אשרות יכולה להתבצע בעזרת שירות שליחים שהחברה מספקת. 10 שליחים שעובדים עם החברה מספקים את השירות עבור חברות וסוכנים בכל הארץ. השליחים אוספים את הדרכונים מהם וגם מחזירים אותם בתום הטיפול בדרכונים.

הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ על ידי חברת ש.מ. אשרות כוללת את כל סוגי האשרות. ישנה האשרה לארצות הברית אך ישנם גם האשרות למדינות כמו הודו, שרק לאחרונה זכתה החברה במכרז שלהם מטעם שגרירות הודו. ישנן כל סוגי האשרות לאוסטרליה כמו גם למדינות באזור אפריקה. החברה עובדת גם בצמוד לקונסוליות זרות והיא נמצאת ביחסי עבודה עם ספקי אשרות ועם נציגים שאינם מיוצגים בישראל כמו מרוקו וייטנאם קובה ועוד.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן