דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

בקשה לויזה לחוץ לארץ

בקשה לויזה לחוץ לארץ – 10 דברים שחשוב לדעת
מתחשק לכם לטוס לארצות הברית? יש כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו לפני שתתחילו לתכנן את הטיול הבא שלכם. קראו את המידע שיעזור לכם בהגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ ולארצות הרית – במועד מבלי שתאלצו לטרוח טרחה מיותרת.
  1. הקדימו את הבקשה לוויזה – בקשה לויזה לחוץ לארץ ובמיוחד לארצות הברית זהו הליך ארוך ואם אתם רוצים לעמוד בזמנים שתכננתם ולצאת במועד מסוים – מומלץ כי תקדימו להגיש את הבקשה עד כמה שהדבר מתאפשר לכם. כך תוכלו לטוס במועד המתאים לכם.
  2. יחסי ישראל – ארצות הברית – אז נכון שמדינת ישראל נחשבת כאהודה על הממשל האמריקני אך בגלל העובדה כי צעירים ישראליים רבים בוחרים לשהות בגבולותיה של ארה”ב באופן בלתי חוקי הם גורמים לכך כי ישראל לא תהיה מדינה הפטורה מוויזה. על כן כאשר אתם רוצים לבקר בארה”ב עליכם להגיש בקשה לויזה לחוץ לארץ – ארה”ב.
  3. ביסוס ישראלי – בגלל שישראלים רבים הטסים לארצות הברית בוחרים להישאר שם ולא תמיד לשמחת האמריקנים – הרי שחשוב כי נוכיח ביסוס ישראלי. כלומר להוכיח שאנחנו ישראלים ושייכים לה ולא מתכננים להתבסס בארצות הברית.
  4. תשלום אגרה – חלק משמעותי בעת הגשת בקשה לויזה לחו”ל זהו תשלום האגרה. ללא התשלום לא תוכלו להתקדם הלאה.
  5. החזר התשלום במקרה של דחייה – האמת שאין דבר כזה. אם שילמתם כבר את האגרה ואחר כך נדחתה הבקשה שלכם יהיה עליכם להיפרד מהסכום אותו שילמתם. אין החזר על האגרה המשולמת. (במקרה של ארצות הברית – מדובר בכמה מאות שקלים)
  6. וויזה לכל החיים – עד לשנת 2004 הייתה עדיין הוויזה שניתנה לכל החיים. בשנה זו בוטלו הוויזות הללו בצורה קולקטיבית וכיום ישנו תוקף לכל ויזה. לאחר שפג תוקפה של הוויזה יש להגיש בקשות חידוש ויזה.
  7. עבירת שהייה – אנשים שיש להם עבירת שהייה כלשהי יוכלו להיתקל בבעיות בעת הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ. אדם כזה יצטרך לעבור תשאול מיוחד בטרם יוכל לקבל את האישור.
  8. אישור לכל המשפחה – כאשר מדובר במשפחה שלמה שמעוניינת לטוס לארצות הברית – זה לא מובן מאליו שכולם יוכלו לקבל את הוויזה. כל אדם מעל גיל 18 נבחן כשלעצמו ולא תמיד כולם אכן יוכלו לקבל את הוויזה.
  9. פונים אל חברה מקצועית – לצורך בקשה לויזה לקנדה ולכל מקום בעולם כמו גם בקשות חידוש ויזה – כדאי לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בתחום כדי שהוויזה תונפק ללא עיכובים מיותרים.
  10. פונים אל חברת ש.מ. אשרות – חברת ש.מ. אשרות היא חברה מוכרת וידועה הפועלת מזה עשרים שנה בתחום. היא סייעה לרבים מכל גווני הקשת באוכלוסייה הישראלית – להנפיק את הוויזה הדרושה.
בקשה לויזה לחו”ל, בקשה לויזה לקנדה, לארצות הברית, להודו, לסין או לכל מדינה אחרת שרק תעלה בדעתכם – עוברת דרך חברת ש.מ. אשרות! ושתהיה לכם נסיעה טובה!
שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן