דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

ויזת עבודה לאוסטרליה – כל המידע שאתם צריכים לדעת

בשונה ממדינות רבות ברחבי העולם בהן הכניסה לישראלים אפשרית בהצגת דרכון ישראלי בלבד, הכניסה לאוסטרליה מותנית בהוצאת ויזה לאוסטרליה. אוסטרליה היא יעד המושך ישראלים ותיירים רבים מכל רחבי העולם מסיבות רבות, הנופים, הרוגע ואיכות החיים. עם התארכות תוחלת החיים וצמצום הילודה באוסטרליה, נוצרה בעיה של מחסור בכוח אדם במקצועות מסויימים, בשל עובדה זו ובגלל גודלה העצום של יבשת אוסטרליה נוצרו צרכים שונים לצמצום מחסור זה. 
רשויות ההגירה האוסטרליות נותנות כמובן העדפה למבקשי עבודה שעונים על צרכים אלו. דווקא בשל ההקפדה היתרה של שלטונות ההגירה האוסטרליות על זהותו של המבקש להיכנס לארץ, תוצאה של חשדנות וחשש ממסתננים שאינם רצויים, חשוב לבצע את הליך הבקשה באופן נכון תוך גילוי נאות של כל הפרטים.
אחת הסיבות שאוסטרליה הפכה ליעד נחשק עבור ישראלים רבים בכלל וצעירים לאחר שחרורם בפרט בשל הסכם אשרות עבודה הקיים בין אוסטרליה לישראל, המאפשר לצעירים ישראלים לקבל ויזת עבודה לאוסטרליה. אז איך משיגים את ויזת העבודה הנחשקת, למי היא מיועדת ומה מצפה לישראלים בשוק העבודה האוסטרלי? אספנו עבורכם את כל המידע השימושי ועוד כמה טיפים לדרך.
למי מיועדת ויזת עבודה לאוסטרליה ומה התנאים לקבלתה?
 • אם אתם מעל גיל 18 ומתחת לגיל 31- עליכם להיות ללא ילדים, בשום שלב של השהייה באוסטרליה(כולל נשים הרות עם כוונה ללדת באוסטרליה).
 • עליכם להציג סכום השווה ערך ל5000$ אוסטרלי בחשבון הבנק, בנוסף ל2000$ לכיסוי הוצאות הטיסה לאוסטרליה וחזרה.
 • עליכם להציג תעודת בגרות מלאה ממשרד החינוך, או תעודת סיום 12 שנות לימוד מבית ספר פרטי. על המבקש לדעת את השפה האנגלית ברמה פונקציונאלית(ציון עובר באנגלית רמת 3 יח"ל). ולענות על דרישות הבריאות והתנהגות טובה של אוסטרליה. תנאי נוסף לזכאות הינו סיום שירות צבאי או לאומי עם תעודת שחרור או פטור משירות צבאי.

*ויזת עבודה לא תינתן לישראלים שביקרו בעבר באוסטרליה באשרת עבודה כולל נסיעות עם דרכון אחר/זר.

השלבים הבאים:
 • דפי חשבון עו"ש של שלושת החודשים האחרונים, עליהם מופיעים הפרטים שלכם, מס' החשבון ועליהם חתימה של פקיד הבנק. התדפיסים צריכים להיות באנגלית.
 • ריכוז יתרה בבנק המציג יתרה של לפחות 20,000ש"ח בעו"ש, גם כאן, כל הפרטים שלכם בצירוף חתימת פקיד הבנק והכל באנגלית.
 • תעודת הלידה מתורגמת לאנגלית.
 • תעודת בגרות מלאה+ציון עובר באנגלית(3 יח"ל מינימום)+תעודת סיום שירות צבאי/לאומי או תעודת פטור-מתורגמים ע"י מתרגם מקצועי.
 • צילום דרכון + רישיון נהיגה.
מה מאפשרת ויזת עבודה לאוסטרליה?
הויזה מאפשרת שהייה של 12 חודשים באוסטרליה מתאריך הכניסה הראשונה ועבודה למשך 12 חודשי השהייה- אולם לא יותר מ6 חודשים עם אותו מעסיק. כמו כן, ניתן ללמוד באוסטרליה למשך 4 חודשים לפי תנאי הויזה.
כיצד להגיש את הבקשה?
חשוב להצטייד בטופס בקשה מתאים, בתמונה עדכנית מהחצי שנה האחרונה, מסמך המעיד על תשלום האגרה ומכתב הזמנה מהמעסיק באוסטרליה שקולט אתכם ומעיד כי מטרת הגעתכם היא אכן לצורך עבודה. יש לשלוח בדואר רשום או מהיר לשגרירות אוסטרליה. ניתן להגיש בקשות רק בשגרירות אוסטרליה בישראל. לא ניתן להגיש בקשות עבור אנשים הנמצאים באוסטרליה. חובה להימצא בישראל בזמן הגעת הבקשה לשגרירות בישראל, וגם בזמן קבלת ההחלטה.
טיפים נוספים:
 • ראשית יש למצוא מעסיק שמעוניין להעסיק אתכם.
 • עליו לנמק מדוע הוא מעוניין להציע תעסוקה דווקא לעובד זר.
 • מומלץ לבחור במקצוע הנמצא ברשימת המקצועות הנדרשים באוסטרליה.
 • לבעלי אזרחות אוסטרלית תינתן האפשרות לבחור תעסוקה באופן חופשי, האופציות נרחבות מאד.
 • לאחר קבלת הויזה, מומלץ לקרוא אותה היטב, ולראות שכל הפרטים נכונים ומה המגבלות החלות על הויזה שלכם, שכן קשה יהיה לשנות אותה באוסטרליה.
שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן