דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

ויזה לחוץ לארץ

ויזה לחוץ לארץ – כל השלבים להנפקת הוויזה
אתם חולמים לצאת לחוץ לארץ? רוצים לבקר בארצות הברית? כדי שתצליחו להגשים את החלום שלכם אתם צריכים להצטייד בראש ובראשונה בוויזה שתאפשר לכם את הביקור בגבולותיה של המדינה הנכספת. חשוב שתדעו כי ההנפקה של הוויזה דורשת תהליך מורכב ולמעשה מדובר בסיפור שעשוי להיות ממושך למדי. מסיבה זו אנחנו ממליצים לכם להתחיל לטפל בה מוקדם ככל האפשר בכדי שתוכלו לעמוד בזמנים שלכם ולא תצטרכו לדחות את הטיול.
ויזה לחוץ לארץ – כל השלבים בדרך לאשרה הנכספת
כאשר אתם באים לבקש הנפקה של ויזה לחוץ לארץ כמו גם חידוש דרכון עם ויזה לארה"ב, עליכם לעבור שלושה שלבים.
שלב ראשון – ממלאים טופס בקשה
השלב הראשון הינו מילוי של טופס בקשה. מדובר בטופס המכונה DS-160 זהו טופס דיגיטלי אשר ניתן למצוא אותו באתר של השגרירות האמריקאית. הטופס כולו כתוב בשפה האנגלית ובשפה זו יהיה עליכם למלא אותו. יש כאלה שיראו בזה מכשול, אך האמת שמי שרוצה לצאת לארצות הברית וליהנות מהטיול חייב לשלוט בשפה האנגלית וכדאי מאוד להעשיר אותה לפני הטיול.
הטופס מכיל הרבה שאלות וחשוב לענות עליה באופן מלא ויסודי. בטופס נדרשים לענות גם לגבי מהות הנסיעה ועל התכניות במהלך הביקור הצפוי בארצות הברית. את השאלון אפשר להגיש גם כן באמצעים דיגיטליים באתר של השגרירות האמריקאית.
בין היתר יש לצרף תמונת פספורט עדכנית והיא אמורה לענות על תנאים מסוימים אותם דורשת השגרירות האמריקאית. מסיבה זו כדאי מאוד לציין בפני הצלם שמבצע את הצילום – מהי מטרת התמונה בכדי שהוא יצלם אותה בהתאם לדרישות. (צילום על רקע לבן, תמונה בגודל ספציפי, צילום בו ייראו היטב כל תווי הפנים, תמונה ללא משקפי ראייה)
שלב שני – תשלום האגרה וקביעת ריאיון
לאחר שסיימתם עם מילוי השאלון יש לשלם את האגרה הנדרשת. הסכום אותו יש לשלם הינו סכום נכבד למדי ויש לשלם אותו בתשלום אחד ובאמצעי התשלום המתאימים ומאושרים בשגרירות. לאחר התשלום ייקבע המועד לריאיון בקונסוליה או בשגרירות האמריקאים.
שלב שלישי – ריאיון
הריאיון זהו השלב הסופי בתהליך. אל הריאיון עליכם להביא את המסמכים הבאים:
  • אישור של מילוי טופס הבקשה עם התמונה שלכם.
  • מכתב ההזמנה לריאיון.
  • דרכון נוכחי וישן.
  • תמונה צבעונית בגודל המתאים. (5*5)
  • קבלה על תשלום האגרה.
ויזה לחוץ לארץ כמו גם ויזה לארה"ב תינוק או חידוש דרכון שיש בו ויזה לארה"ב דורשים טיפול ותהליך המצריך תשומת לב ואיסוף מסמכים שונים להגשה. לשם כך מומלץ להיעזר בליווי המקצועי של חברת נסיעות המעניקה את כל העזרה בהנפקת האשרה הרצויה.
ש.מ. אשרות זוהי חברה וותיקה ומנוסה המסייעת בהנפקת האשרות המתאימות לכל מדינה כמעט בעולם. זקוקים להנפקת ויזה לחוץ לארץ, ויזה לארה"ב תינוק, חידוש דרכון עם ויזה לארה"ב, או כל שירות דומה אחר? פנו אל ש.מ. אשרות. תיהנו משירות מושלם של צוות מקצועי ומנצח!
אז שתהיה לכם נסיעה טובה!
שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן