דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הוצאת ויזה ללימודים

כמו בהרבה תחומים אחרים – גם בתחום הלימודים הגבוהים יש לארצות הברית הרבה מה להציע לנו. בארצות הברית ישנן הרבה מאוד אוניברסיטאות והן נחשבות למובילות בכל העולם. רבים הם הישראלים שחפצים ליהנות מהלימודים באותם מקומות נחשקים. חשוב לדעת כי לשם כך יש להצטייד בוויזה מתאימה. הוצאת ויזה ללימודים תאפשר גם למי שאינו אזרח אמריקאי ליהנות מגישה אל אותם מקומות.

הוצאת ויזה ללימודים – כל מה שחשוב לדעת.

הוצאת ויזה ללימודים – תנאי הקבלה
לצורך הוצאת ויזה ללימודים יש לעמוד בתנאים הבאים. (ואגב גם הוצאת ויזת עבודה לארה"ב מתנהלת בדרך כלל על אותו סיסטם)
קבלה למוסד לימודים המוכר לצרכי הוצאת ויזה –
ההליך מתחיל בקבלה למכללה או לאוניברסיטה בארצות הברית. כאמור ישנם בארצות הברית מאות מוסדות להשכלה גבוהה. העניין הוא שלא כולם מוכרים לצרכי הוצאת וויזה. על כן, לפני הכול – כאשר מתחילים לברר על אודות מוסדות הלימוד השונים בארצות הברית – יש לבדוק האם המקום נכלל ברשימה של מקומות הלימוד שתלמידיהם זכאים ליהנות מוויזת סטודנט.

מספר שעות לימודים מינימלי:
יש לברר מראש מהו מספר השעות המינימלי שנחוץ לצורך הוצאת הוויזה. הדבר משתנה בהתאם למוסד הלימודים הספציפי וגם בהתאם לתואר. באופן כללי היקף הלימודים שיוכל להקנות זכאות לקבלת וויזת סטודנט לא ייפול בהרבה מהיקף הלימודים הנדרשים לקבלת תואר מלא.

מבחני כניסה לאוניברסיטה :
הזמנת ויזה לארה"ב לצורך לימודים כרוך כמובן במבחני כניסה למוסד הלימודים הרצוי. אחד מהפרמטרים החשובים ביותר זוהי ידיעת אנגלית או נכונות ללימוד השפה לפני התואר בקורס לשיפור האנגלית.

מילוי טפסים:
כמובן שאי אפשר בלי כל הטופסולוגיה… גם לצורך הזמנת ויזה לארה"ב לצרכי לימודים יהיה עליכם למלא טפסים שונים. טופס I-20 וכן טופס F-1 אלו טפסים עבור מי שמעוניין להיות סטודנט בארצות הברית. יהיה עליכם למלא גם טופס ויזה לארצות הברית לצורך הוצאת ויזת סטודנט. הטופס כולל שאלות רבות באנגלית על אודות העבר התעסוקתי שלכם, ההשכלה, העבר הצבאי, ועוד. לטופס הזה יהיה עליכם לצרף מסמכים שונים כמו תעודת שחרור מהצבא או את הפטור אם יש לכם מהצבא. תלושי משכורת ועוד. כדי להשיג את הוויזה עליכם להקפיד על מילוי מדויק של השאלון וכדאי להקדיש להם את הזמן הדרוש.

ראיון:
לאחר שכל הטפסים נקלטים בשגרירות מגיע שלב הריאיון. הריאיון נערך בבניין השגרירות של ארצות הברית בישראל או בקונסוליה האמריקאית עבור תושבי ירושלים והאזור. הוא כולל שיחה אישית עם אחד מאנשי ההגירה. בשיחה יעלו נושאים שונים כאשר בין היתר יעלו הסיבות ללימודים בארצות הברית כמו גם התכניות העתידיות לשנים שאחרי הלימודים.

ש.מ. אשרות – זוהי הכתובת הטובה ביותר למי שרוצה ליווי מקצועי לאורך כל התהליך של הוצאת וויזה לצרכי לימודים או הוצאת ויזת עבודה לארה"ב ולכל מדינה אחרת כמו הזמנת ויזה לאוסטרליה, הודו, סין ועוד.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן