דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

טופס ויזה לארה"ב לימודים

ארצות הברית נחשבת כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אז נכון שזה תלוי את מי אתם שואלים. אך הבה לא ניכנס כרגע לוויכוח בנושא… נדון בנושא של המכללות והאוניברסיטאות שפזורות לעשרות ולמאות ברחבי ארצות הברית. מוסדות הלימודים האקדמאיים בארצות הברית – לפחות בחלקן נחשבות מאוד בכל העולם כאשר עובדה זו אינה נתונה לוויכוח…
רבים הם האנשים מכל העולם שחפצים לרכוש את ההשכלה שלהם דווקא באותן המוסדות. ברור כי כדי ליהנות מהאפשרות יש לדאוג כי תהיה בידינו טופס ויזה לארה"ב לימודים. ללא הטופס הזה לא נוכל להוציא ויזה לחו"ל וגם לא נצליח להשתחל לאחת מאותן מוסדות הלימוד. אז מה עושים? ניגשים לחברת ש.מ. אשרות. הם כבר ידריכו וילוו אותנו לאורך כל הדרך עד שנמצא את עצמינו בין כתלי האוניברסיטה הנחשקת בארצות הברית.
טופס ויזה לארה"ב לימודים – במה כרוך התהליך
כאשר אנחנו מעוניינים ללמוד באחת ממוסדות הלימוד שבארצות הברית עלינו לעשות כמה וכמה פעולות בטרם נתחיל לטפל בעניין.
  • לבדוק האם מוסד הלימודים מוכר לצרכי קבלת ויזת לימודים – יש לברר אם מוסד הלימודים הרצוי נכלל ברשימת המוסדות המוכרים לצרכי הוצאת וויזת לימודים. טופס ויזה לארה"ב לימודים יוכל להתאים רק לרשימה ספציפית של מוסדות וחשוב לבדוק את הדבר מראש.
  • האם ישנה מכסת שעות מינימלית? יש לברר האם נחוצים מספר שעות מינימלי לצורך קבלת הוויזה. בעיקרון אמורים הלימודים והיקף השעות להתאים לקבלת תואר.
  • מבחני כניסה למוסד הלימודים הרצוי – כל מוסד לימודים מבקש מבחני כניסה בטרם יתקבל התלמיד או הסטודנט למקום. מובן שיש לברר היטב האם המקום אכן מתאים לנו וכמובן לעבור את המבחנים הדרושים. חשוב גם להוכיח שליטה טובה בשפה האנגלית אשר בלעדיה אין לנו הרבה מה לחפש בארצות הברית ובמיוחד לא באוניברסיטה נחשבת…
  • טפסים, טפסים… – מובן שגם כאן כמו בכל תחום כמעט בחיינו יש למלא טפסים. (ממש כמו טופס ויזה עסקים להודו או טופס ויזה לילדים…) טופס ויזה לארה"ב לימודים אינו הטופס היחיד במקרה שמדובר בסטודנט החפץ לרכוש השכלה בארצות הברית. ישנם טפסים מיוחדים המיועדים לסטודנטים וחשוב למלא אותם באופן מדויק ומדוקדק. הטפסים הללו כתובים בשפה האנגלית וכך גם יש למלא אותם. אולי יהיו כאלה שייראו בכך סוג של מכשול אך האמת היא שכדי להסתדר בארצות הברית באופן כללי ולהצליח בלימודים באופן פרטי – חובה להעשיר את השפה האנגלית שלנו.
  • ריאיון – אחרי מילוי כל הטפסים ייקבע עבורנו מועד לריאיון. הריאיון ייערך בדרך כלל בשגרירות האמריקאית או בקונסוליה. בריאיון יהיה עלינו לדווח על המניעים שלנו ללמוד בארצות הברית כולל מלוא הפרטים וההסברים בנוגע לתכניות שלנו.
כדי להוציא ויזה לחו"ל, טופס ויזה עסקים להודו, טופס ויזה לילדים, לסטודנטים או לכל מטרה אחרת – מומלץ לפנות אל ש.מ. אשרות. החברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום של הוצאות ויזה לכל אחד, לכל מטרה וכמעט לכל מקום בעולם!
שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן