דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הוצאת ויזה לארצות הברית – כל מה שאתם צריכים לדעת

בכל שנה כמאה אלף ישראלים מגישים בקשה להוצאת ויזה לארצות הברית. בשונה מאזרחי מדינות ההסכם לתוכנית פטור מויזה(קיימות 38 מדינות כאלה, רובן באירופה). על כל ישראלי לעבור תהליך הכולל מילוי טפסים והגעה לראיון בשגרירות ארהב בת"א או בקונסוליה בירושלים. ניתן לבצע את התהליך עצמאית אך מדובר בתהליך ארוך ולא פשוט לכן מומלץ להעזר בחברה המתמחה בעניין.

מהי ויזה? ויזה לארה"ב הינה מסמך לשימוש בנסיעות, המציינת כי אדם רשאי להיכנס אל אזור גאוגרפי אליו הונפקה. בארצות הברית הויזה נתונה לבדיקה מחודשת של מפקח מטעם מחלקת ההגירה, בנמל הכניסה ובעת הכניסה למדינה. הבדיקה סובבת סביב השאלה האם האדם הנושא את הויזה רשאי להיכנס לתחומי ארה"ב עפ"י חוקי ההגירה האמריקאיים. אישור כניסה לארה"ב או ויזה מונפקים בד"כ בשגרירות ארה"ב, קונסוליה אמריקאית או כל גוף אחר הרשאי להנפיק או לחדש ויזות לארה"ב.

מטרת הויזה היא מניעת כניסה של גורמים בלתי רצויים להיכנס לארה"ב (כמו גורמי טרור, מבקשי מקלט, פליטים, מהגרי עבודה ועוד). הדרישה לויזה אינה נחלת כלל העולם אלה רק במדינות בהן כל האוכלוסיה או חלק ממנה נחשד כגורם בלתי רצוי לפי מדיניות הממשל. לאחר מתקפת הטרור 11/9 מדיניות הממשל הוקשחה מאד כלפי שוהים בלתי רצויים, ולכן יש לנהוג לפי הכללים ולהמנע מחיכוכים מיותרים.
לאחר שהבנו את מטרת הממשל בהנפקת ויזה, ניגע כעת באיך להוציא ויזה בצורה המהירה והאידיאלית ביותר.

השלבים בהנפקת ויזה לארצות הברית הם:
השלב הראשון עם מילוי טופס הבקשה הנקרא בשפה המקצועית DS-160 זהו טופס אלקטרוני הנמצא באתר הרשמי של השגרירות ומנוסח כולו באנגלית. מדובר בטופס ארוך יחסית(250 שאלות), בו אתם נדרשים למלא פרטים אישיים, פרטים אודות הביקור, עיסוק, שאלות ביטחוניות ועוד. יש למלא את הטופס באנגלית. חשוב להיות מפורט ומדוייק בתהליך מילוי הטופס מאחר והוא מהווה את המידע הראשוני והמכריע מול הרשויות בארה"ב.
השלב השני הוא תשלום האגרה- בעלות של 160$ יש לשלם אותה ללא עיכוב, וכמובן אין להגיע לראיון בשגרירות מבלי שהאגרה שולמה.
ראיון בשגרירות- לאחר מילוי הטופס, ותשלום האגרה יש לקבוע ראיון בשגרירות ארה"ב. במהלך הראיון תשאלו שאלות נוספות ותדרשו להראות שאתם אנשים הוגנים, וכמובן בכוונתכם לשוב ארצה. אורך הראיון נע בין 2דק' ל10דק'. לראיון יש להצטייד בטופס DS-160, הזמנה לראיון, אישור תשלום אגרה, תמונת פספורט5*5, ודרכון בתוקף לחצי שנה לפחות. עפ"י החוק האמריקאי מועמדים לויזה בגילאי 14-80 נדרשים לספק טביעת אצבע, שימו לב כי כל התהליך הינו ביומטרי.
קבלת הויזה – הויזה תשלח אליכם עם שליח תוך 7 ימים. במידה ובקשתכם לא תאושר תקבלו מכתב המבשר לכם זאת ואת דרכונכם חזרה מהקונסול.
*יש לציין כי לאחר מתן אישור הויזה יש לכם שקט ולא תצטרכו לעבור את התהליך בעשור הקרוב שוב.

טיפים חשובים לסיום:
קראו היטב את כל ההוראות בטופס הבקשה. ודאו כי כל הפרטים האישיים שמלאתם מדוייקים, כך גם לגבי הפרטים המופיעים בדרכון, לא תרצו למלא את כל הטופס מחדש בגלל טעות קטנה.
מבקשי ויזה מתחת לגיל 14 ומעל לגיל 80 אינם נדרשים להגיע לראיון בשגרירות.
מלאו את הבקשה וקבעו ראיון בשגרירות בזמן סביר ממועד טיסתכם ולא ברגע האחרון. זהו תהליך הדורש זמן.
הגיעו רגועים ונינוחים אל הראיון ואם אינכם מדברים אנגלית שוטפת תוכלו להעזר בעובדי השגרירות דוברי עברית שיתווכו בינכם לבין הנציג.
התהליך כולו אורך מס' שעות. אנשים בד"כ מופתעים מהזמן הרב שעליהם להמתין, לכן כדאי להערך בהתאם שמדובר במס' שעות ולקחת זאת בחשבון.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן