דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הגשת בקשה לויזה ארה"ב

ארצות הברית שינתה את המדיניות שלה בנוגע לתיירים ומהגרים. למעשה השינוי החל כבר לפני עשרים שנה לערך, אך מה שגרם להקפדה יתירה על הנהלים אלו ארועי ה-11 בספטמבר המפורסמים. אלו גרמו לכל העולם ובייחוד לארצות הברית להגביר את הערנות ולהקפיד הרבה יותר על כל תייר המבקש לבקר באזור בכדי למנוע את האסון הבא. אז אולי עבורנו הגשת בקשה לויזה או הגשת בקשה להארכת הויזה שכבר היתה לנו כרוכה באי נוחות ובטרחה רבה- אך עלינו לקבל את כל אלו בהבנה כאשר למעשה הם נועדו להגן על תושבי ארה"ב וגם עלינו. 

הגשת בקשה לויזה לארה"ב – רק אצל חברה אמינה ומנוסה

כאשר אנחנו מעוניינים להגיש בקשה לויזה לארה"ב וגם כאשר מדובר במדינות אחרות ברחבי העולם כמו הגשת בקשה ליזה להודו, לסין, לקנדה, לאוסטרליה או לכל מקום אחר בעולם. מומלץ כי נפנה אל חברה מנוסה

 הקיימת ופועלת בשוק מזה זמן. חברה כזו תדע לספק לנו מענה מושלם ומהיר מתוך הניסיון  שלה בשטח. לא כדאי לפנות עבור הגשת ויזה לחו"ל אל חברות שאינן מוכרות ולא ממש בטוח שהן תדענה להתנהל עם הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ באופן הראוי הנכון. אז איך נדע אל מי לפנות? בדיוק לשם כך אנחנו כאן!  חברת ש.מ. אשרות היא הכתובת הטובה ביותר אשר תסדר עבורנו את כל מה שצריך לשם כך!

חברת ש.מ אשרות – נעים להכיר!

החברה הינה חברה וותיקה ומוכרת בארץ כשלושים שנה כאשר בכל אותם השנים היא הספיקה לצבור ניסיון רב במתן אשרות והנפקת ויזות עבור חברות ועסקים רבות. משרדי ממשלה רבים נהנו משורותיה, לחברות היי טק שונות ועוד רבים אחרים. החברה מעניקה שירות ללקוחותיה בפריסה ארצית כאשר סניפיה נמצאים בערים מרכזיות בישראל. המשרד הראשי נמצא בעיר תל אביב וסניפים נוספים מעניקים שירות לציבור בירושלים וחיפה.

בשלושת הסניפים שלה שפרוסים  בתל אביב, ירושלים וחיפה אנחנו עסוקים בטיפול בבקשת אשרת שהייה ליעדים אשר ישראלים ובעלי דרכונים זרים זקוקים לאשרת כניסה ובמשלוח דרכונים לכל חלקי הארץ בעזרת שליחים, מוניות מיוחדות וחברת שילוח בינלאומית.

אנחנו מחויבים לשירות אמין, יעיל ובשמירה על סודיות מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון עם האשרה המבוקשת, בצמוד לימי העבודה הנדרשים של הקונסוליות השונות בטיפול בדרכון.

בנוסף, החברה מתעדכנת בתקנות השונות ובשינויים באופן רציף עם הקונסוליות בכל פרק זמן נתון על מנת לתת ללקוחות החברה את המידע האמין והמדויק ביותר.

הגשת בקשה לויזה לארה"ב, הגשת בקשה לויזה וכל הגשת בקשה לויזה לחו"ל באמצעות החברה של ש.מ אשרות יכולה להתבצע בעזרת שירות שליחים שהחברה מספקת. 10 שליחים שעובדים עם החברה מספקים את השירות עבור חברות וסוכנים בלכ הארץ. השליחים אוספים את הדרכונים מהם וגם מחזירים אותם בתום הטיפול.

הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ על ידי חברת ש.מ. אשרות כוללת את כל סוגי האשרות. ישנה האשרה לארצות הברית אך ישנם גם האשרות למדינות כמו הודו, שרק לאחרונה זכתה החברה במכרז שלהם מטעם שגרירות הודו. ישנן כל סוגי האשרות לאוסטרליה כמו גם למדינות באזור אפריקה. החברה עובדת גם בצמוד לקונסוליות זרות והיא נמצאת ביחסי עבודה עם ספקי אשרות ועם נציגים שאינם מיוצגים בישראל כמו מרוקו, ויטנאם ועוד.

 

פנו אל המומחים ותוכלו להיות רגועים.

 

בקשת ויזה לארה"ב ללא הליך ראיון אישי למי מתאים הליך זה 

 • תהליך זה מתאים למי שהויזה האחרונה שלו הונפקה החל מתאריך 1.1.2008 וניתנה לו שהיה מעל גיל 14 אך לא עברה שנה מפקיעת הויזה
 • מי שהויזה שלו עדיין בתוקף
 • מי שלא מופיע לו: clearance/ waver/ recived
 • מי שמגיש עבור אותה ויזה כמו הקודמת B1B2
 • מבוגרים מעל גיל 80, אינם צריכים לגשת לראיון בשגרירות בכדי להנפיק ויזה לארה"ב. 

דרישות לתהליך זה

 • טופס בקשת DS-160 בעברית
 • דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ועם  שני דפים ריקים
 • במידה והשגרירות תצרך מסמכים נוספים, היא תבקש מהלקוח פגישת המשך או השלמת מסמכים דרך המיל. בכל שלב בתהליך השגרירות רשאית לזמן את הלקוח לראיון באופן ישיר

 

בקשת ויזה לארה"ב דרישות לקביעת ראיון

על מנת להגיע לראיון לצורך קבלת ויזה לארה"ב יש צורך להגיע עם המסמכים הבאים:

 • צילום דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ועם שני דפים ריקים
 • טופס בקשה DS-160 בעברית
 • צילום ויזה אחרונה בהנחה ויש
 • צילום דרכון זר במידה ויש. 
שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן