דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

בקשה לויזה לחו"ל

בקשה לויזה לחוץ לארץ – 10 דברים שחשבו לדעת

מתחשק לכם לנסוע לחוץ לארץ? יש כמה דברים חשובים שרצוי שתדעו לפני שתתחילו לתכנן את הטיול הבא שלכם:

  1. הקדימו את הבקשה לויזה- בקשה לויזה לחוץ לארץ ובמיוחד לארצות הברית הינה תהליך ארוך וכדי לעמוד בזמנים שתכננתם ולצאת מהארץ במועד מסויים- מומלץ כי תקדימו את הבקשה עד כמה שהדבר ניתן. כך תוכלו לטוס במועד המתאים לכם.
  2. יחסי ישראל- ארצות הברית- אמנם מדינת ישראל נחשבת כאהודה על הממשל האמריקני אך בגלל העובדה כי צעירים ישראלים רבים בוחרים לשהות בגבולותיה של ארה"ב באופן בלתי חוקי, הם גורמים לכך כי ישראל לא תהיה מדינה הפטורה מויזה לשם. על כן במידה ואתם רוצים לבקר בארה"ב עליכם להגיש בקשה לויזה לחוץ לארץ- ארה"ב.
  3. ביסוס ישראלי-בגלל שישראלים רבים הטסים לארצות הברית בוחרים להישאר שם ולא תמיד לשמחת האמריקנים- הרי שחשוב כי תהיו בעלי ביסוס ישראלי. כלומר להוכיח שאתם ישראלים ושייכים לישראל ולא מתכננים להתבסס בארצות הברית.
  4. תשלום אגרה- חלק משמעותי בעת הגשת בקשה לויזה לחו"ל הינו תשלום האגרה. ללא התשלום על אגרה זו לא תוכלו להתקדם הלאה.
  5. החזר תשלום במקרה של דחייה- האמת שאין דבר כזה. אם כבר שילמתם את האגרה ואחר כך בקשתכם נדחתה יהיה עליכם להיפרד מהסכום אותו שילמתם. אין החזר על האגרה המשולמת (במקרה של ארצות הברית- מדובר בכמה מאות שקלים).
  6. ויזה לכל החיים- עד לשנת 2004 הייתה עדיין הויזה ניתנת לכל החיים, בשנה זו בוטלו הוויזות בצורה קולקטיבית וכיום קיים תוקף לכל ויזה. לאחר שפג תוקפה של הוויזה יש להגיש בקשות חידוש ויזה.
  7. עבירת שהייה- אנשים שיש להם עבירת שהייה כלשהי יוכלו להיתקל בבעיות בעת הגשת בקשה לויזה לחוץ לארץ. אדם כזה יצטרך לעבור תשאול מיוחד בטרם יוכל לקבל את האישור.
  8. אישור לכל המשפחה-כאשר מדובר במשפחה שלמה המעוניינת לטוס – זה לא מובן מאליו שכולם יוכלו לקבל את הוויזה. כל אדם מעל גיל 18 נבחן כשלעצמו ולא תמיד כולם יקבלו את הוויזה.
  9. פונים אל חברה מקצועית- לצורך בקשה לויזה לקנדה ולכל מקום בעולם כמו גם בקשות חידוש ויזה-כדאי לפנות אל חברה מקומית המתמחה בתחום כדי שהוויזה תונפק ללא עיכובים מיותרים.
  10. פונים אל חברת ש.מ אשרות-חברת ש.מ אשרות היא חברה מוכרת וידועה הפועלת מזה כעשרים שנה בתחום. היא סייעה לרבים מכל גווני הקשת באוכלוסייה הישראלית- להנפיק את הויזה הדרושה.

בקשת ויזה לחו"ל, בקשה לויזה לקנדה, ארצות הברית, להודו, לסין או לכל מדינה אחרת שרק תעלה בדעתכם עוברת דרך חברת אשרות!

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן