דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הארכת תוקף ויזה לחו"ל

עד לא מזמן הנפיקה ארה"ב ויזות לכל החיים. כיום השתנתה מדיניות זו ובעקבותיה אנו רואים את השינוי בכל המדינות, כאשר ויזת תייר לארה"ב אינה בתוקף מקסימלי של 10 שנים בלבד. כאשר פג תוקפה של הויזה יש לחדשה ולהצטייד בויזה חדשה, ואין כל אפשרות להיכנס בלעדיה אל המדינה הזרה.

ישנם מקרים אשר בהם ניתנה הויזה לפרק זמן מוגבל, ואם בעל הויזה נאלץ או מחליט בגלל סיבה כלשהי לשנות את ההגעה למדינה הזרה ובינתיים חלף המועד האחרון אשר בו הויזה בתוקף ואף יהיה זה ביום אחד בלבד- הרי שבעל הויזה יאלץ לעשות ויזה חדשה.

הארכת תוקף ויזה לחו"ל זהו צורך חשוב הבא לידי ביטוי במקרים רבים וחשוב להכיר את ההליך ואופן הארכת התוקף של הויזה לחו"ל.

דרכון שפג תוקפו – מה דינו?

כאשר פג תוקפו של הדרכון אזי הויזה המופיעה בו שעדיין בתוקף- נשארת רלוונטית. מה עושים במקרה כזה? יש להגיע אל המדינה עם שני הדרכונים, הדרכון שפג תוקפו אשר בו מוטבעת הויזה וכן זה העדכני. חשוב מאד להקפיד ולשים לב מאחר ושני הדרכונים שייכים לאותה המדינה על מנת שהויזה אכן תהיה תקפה.

הויזה נגנבה – מה ניתן לעשות?

במקרים אשר בהם הויזה אבדה או נגנבה חובה לעדכן באופן מיידי את השגרירות של אותה המדינה גם כאשר אין צורך כרגע בויזה, כמו כן חשוב לגשת אל תחנת המשטרה ולדווח על האובדן או הגניבה של הויזה.

במקרה של השחתת הויזה – אין מנוס מחזרה על כל התהליך של הוצאת ויזה. לא תמיד הבקשה להוצאת הויזה תאושר, אם זה שינויים בנסיבות או במדיניות של רשויות ההגירה של אותה המדינה אשר אליה מבוקשת הויזה.

הארכת תוקף ויזה לחו"ל עם ש.מ. אשרות

חברת ש.מ. אשרות הינה חברה וותיקה אשר נוסדה בשנת 1987. לחברה ארבעה סניפים ברחבי הארץ. הסניף הראשי נמצא בתל אביב. הקהל הישראלי הרחב יוכל להנות מקבלת מענה נוח ונגיש בכל אחד מסניפי החברה, יחד עם יחס אישי ובעיקר- מקצועי, לכל מקרה וצורך של קבלה או הארכת ויזה לחו"ל.

הארכת תוקף ויזה להודו

בתקופה האחרונה זכתה החברה במכרז של שגרירות הודו, עובדה המאפשרת לה להיות הספקית הבלעדית העובדת מול השגרירות ההודית בהנפקה ובמתן אשרות לאזרחים המחזיקים דרכונים ישראלים כמו גם דרכונים זרים.

חברת ש.מ. אשרות מסייעת בכל מה שקשור לתחום הארכת תוקף ויזה לחוץ לארץ, הארכת תוקף ויזה לסין, הארכת תוקף ויזה להודו ומדינות נוספות רבות בעולם, יחד עם שאר השירותים הנלווים.

הארכת תוקף ויזה לחוץ לארץ, הארכת תוקף ויזה לסין או להודו או לכל מדינה אחרת כמעט- רק עם ש.מ אשרות!

 

 

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן