דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הארכת תוקף ויזה

מדיניות ההגירה לארצות השתנתה מאד בשני העשורים האחרונים, כאשר האירוע המכונן ב-11 לספטמבר הביא סופית לביטולה של ויזת Indefinite באופן רטרואקטיבי. כך שכל מי שהונפקה לו ויזה כזו בעבר-מצא עצמו נדרש להוציא ויזה חדשה בהליך הרגיל של הנפקת ויזה לארה"ב. מהי בעצם הויזה? איך מנפיקים אותה? מה עושים כאשר פג תוקפה של הויזה? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

מהי ויזה?

ויזה היא אשרת כניסה ושהייה למדינה אשר מונפקת בתוך הדרכון שלנו, או מצורפת לדרכון (במידה וזו ויזה אלקטרונית). באשרה תופיע תמונה עדכנית שלנו יחד עם כל הפרטים לגבי הויזה: אורך הויזה, מתי יפוג תוקפה של הויזה, מתי היא הונפקה ומה היא מאפשרת לנו לעשות מהבחינה החוקית בתוך ארצות הברית או באותה ארץ יעד שאליה אנחנו טסים.

תהליך הארכת תוקף ויזה לארה"ב

כאשר פג תוקף הויזה שלנו למעשה אנו נדרשים לבצע הליך של הארכת תוקף ויזה. הארכת תוקף ויזה אינה נעשית באופן אוטומטי, ברגע שפג תוקפה של הויזה הישנה שלנו יש לבצע תהליך הוצאת והנפקת ויזה חדשה. כאשר מדובר בבקשה של הארכת תוקף ויזה לארה"ב-הרי שלא תמיד זה יהיה פשוט כל כך. שלטונות ההגירה האמריקאיים עשויים להחליט שלא לחדש את הויזה הישנה, כך שחשוב לדעת כי לא מדובר בפרוצדורה שתבוצע באופן אוטומטי ללא בירור ובחינה מחודשת של כל הנתונים הרלוונטיים.

הארכת תוקף ויזה בדרכון שפג תוקף

במקרים רבים הויזה היא בעלת תוקף ארוך יותר מהדרכון שלנו. אם יש לנו ויזה לארצות הברית בדרכון שפג תוקפו- ניאלץ להנפיק דרכון חדש במשרד הפנים ויחד עם זאת לשמור גם את הדרכון הישן אשר בו מופיעה הויזה הרלוונטית שבתוקף. במידה ונרצה להגיע לארצות הברית יהיה עלינו להצטייד ולהציג את שני הדרכונים. השגרירות האמריקאית לא תחייב אותנו להנפיק ויזה חדשה בהתאם לדרכון החדש שלנו. חשוב מאד לדעת כי נוכל לעשות שימוש בויזה שבדרכון הישן רק אם שניהם הונפקו במדינת ישראל.

ש.מ. אשרות – פותחת לנו שער לעולם

חברת ש.מ. אשרות חברה וותיקה בארץ המטפלת בבקשת אשרות למדינות שונות ברחבי העולם. החברה בעלת מספר סניפים ומעניקה שירות ללקוחות עסקיים, ולקוחות פרטיים כמו גם לסוכני נסיעות המבקשים אשרות למדינות שונות בעולם. 25 שנות הניסיון בטיפול ובמתן שירות מקצועי ואמין בדרכונים ואשרות העניקו לה את שמה הטוב. במשך אותם השנים העניקה החברה שירות לחברות היי טק, חברות עסקיות, משרדי ממשלה שונים, משרדי תעשייה ועוד חברות רבות וגדולות במשק. החברה מסייעת בין היתר בכל הכרוך בהארכת ויזה לקנדה, הארכת תוקף ויזה לאוסטרליה ואפילו להודו וסין.

זקוקים להארכת ויזה לארה"ב, הארכת ויזה לקנדה, הארכת תוקף ויזה לאוסטרליה או לכל מדינה אחרת בעולם? פנו אל ש.מ. אשרות. הבקשה שלכם תטופל במסירות וביעילות.

 

 

 

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן