דוא"ל

Info@smvisa.co.il

כתובתנו הראשית

דרך מנחם בגין 156 ת"א

ויזות ומידע כללי

לפרטים וייעוץ נוסף

אנא צרו איתנו קשר

לקבלת פריטים על ויזות, ייעוץ ותמיכה מלאו טופס זה וניצור קשר בהקדם!

מידע נוסף

הארכת תוקף ויזה

מדיניות ההגירה בארצות הברית השתנתה מאוד בשני העשורים האחרונים כאשר האירוע המכונן ב11 בספטמבר גרם סופית לביטולה של ויזת Indefinite באופן רטרואקטיבי. כך שכל מי שהונפקה לו ויזה כזו בעבר – מצא את עצמו נדרש להוציא וויזה חדשה, זאת בהליך הרגיל של הנפקת ויזה לארה”ב. מהי בעצם הוויזה? איך מנפיקים אותה? מה עושים כאשר פג תוקפה של הוויזה? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

מהי הוויזה?
וויזה היא למעשה מעין אישור מיוחד אשר מונפק בתוך הדרכון שלנו. באשרה יופיעו תמונה עדכנית שלנו יחד עם כל הפרטים לגבי הוויזה. זה כולל – אורך הוויזה, מתי יפוג תוקפה של הוויזה, מתי היא הונפקה ומה היא מאפשרת לנו לעשות מהבחינה החוקית בתוך ארצות הברית.

תהליך של הארכת תוקף ויזה לארה”ב
כאשר פג התוקף של הוויזה שלנו אנחנו למעשה נדרשים לבצע הליך של הארכת תוקף ויזה. הארכת תוקף ויזה אינה נעשית באופן אוטומטי ברגע שפג התוקף של הוויזה הישנה שלנו כך שבעצם ניתן לומר כי הארכת תוקף ויזה היא למעשה הוצאה והנפקה של ויזה חדשה. כאשר מדובר בבקשה של הארכת תוקף ויזה לארה”ב – הרי שלא תמיד זה יהיה פשוט כל כך. שלטונות ההגירה האמריקאים עשויים להחליט שלא לחדש לכם את הוויזה הישנה. כך שחשוב לדעת כי לא מדובר בפרוצדורה שתבוצע באופן אוטומטי ללא בירור ובחינה מחודשת של כל הנתונים הרלוונטיים.

הארכת תוקף ויזה בדרכון שפג תוקף
במקרים רבים הוויזה שלנו היא בעלת תוקף ארוך יותר מהדרכון שלנו. אם יש לנו ויזה לארצות הברית בדרכון שפג תוקפו – ניאלץ להנפיק דרכון חדש במשרד הפנים אך לשמור גם את הדרכון הישן אשר בו מופיעה הוויזה שלנו שהיא עדיין בתוקף. אם אנחנו רוצים להגיע לארצות הברית יהיה עלינו להצטייד ולהציג את שני הדרכונים שלנו. השגרירות האמריקאית לא תחייב אותנו להנפיק ויזה חדשה בהתאם לדרכון החדש שלנו אך חשוב מאוד לדעת כי נוכל לעשות שימוש בוויזה שבדרכון הישן רק אם שניהם הונפקו במדינת ישראל.

ש.מ. אשרות – פותחת לנו שער לעולם
חברת ש.מ. אשרות זוהי חברה וותיקה בארץ המטפלת בבקשת אשרות למדינות שונות ברחבי העולם. החברה היא בעלת מספר סניפים בארץ והיא מעניקה שירות ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים כמו גם לסוכני נסיעות המבקשים אשרות למדינות שונות בעולם. 25 שנות הניסיון בטיפול ובמתן שירות מקצועי ואמין בדרכונים ואשרות העניקו לה את שמה הטוב. במשך אותם השנים העניקה החברה שירות לחברות הייטק גדולות, חברות עסקיות, משרדי ממשלה שונים, משרדי תעשייה ועוד חברות רבות וגדולות במשק. החברה מסייעת בין היתר בכל הכרוך ב – הארכת ויזה לקנדה, הארכת תוקף ויזה לאוסטרליה ואפילו להודו ולסין.

זקוקים להארכת ויזה לארה”ב, הארכת ויזה לקנדה, הארכת תוקף ויזה לאוסטרליה או לכל מדינה אחרת בעולם? פנו אל ש.מ. אשרות. הבקשה שלכם תטופל במסירות וביעילות.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

שרות משלוחים אמין מהיר ומקצועי

שרותי שליחויות באיסוף ופיזור מסמכים או דרכונים מהסוכנים / חברות / לקוחות פרטיים ובחזרה בתום הטיפול

למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות
לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

למידע ופרטים נוספים:

לוגו ויזה סנטר ש.מ אשרות

ויזה סנטר מעמידה לשירותכם
שירותי נוטריון הכוללים:

למידע ופרטים נוספים:

דילוג לתוכן